Przemysław Saleta bardzo negatywnie wypowiadał się na temat elektoratu Pawła Kukiza. Odpowiada mu Mariusz Pudzianowski, który oddał głos na muzyka.

– – Sfrustrowany elektorat jest łatwy do zmobilizowania i łatwy – no tak brutalnie powiem – do podburzenia. No i zresztą, wydaje mi się, jest to elektorat Pawła Kukiza. Młodzi ludzie, którzy jeszcze nic w życiu nie osiągnęli i – tak szczerze mówiąc – nie wiem nawet czy większość z nich próbuje coś osiągnąć, czy po prostu oczekuje, że będzie miała łatwiejsze warunki – mówił Saleta w TVP.

Mariusz Pudzianowski odpowiedział w ostry sposób, że „”Skoro ja nic nie osiągnąłem, to co Ty Przemku osiągnąłeś??? Brutalnie powiem g no !!!!!!!”. Sportowiec zedytował jednak swój facebookowy wpis i napisał:

– Głosowałem na Pawła Kukiza i jestem w jego elektoracie, a te słowa które wypowiadasz tyczą się do mnie też. Nie czekam na łatwe życie, a Ty właśnie na łatwiznę idziesz. Skoro ja nic nie osiągnąłem, to co Ty Przemku osiągnąłeś??? Brutalnie powiem!! Młodzi nie chcą nic za darmo, chcą pracować i być traktowani jak ludzie, a nie jak pomiotła!!

A wy co sądzicie o elektoracie Pawła Kukiza?

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Zobacz również