Psychozabawa z kotem, która ujawnia ukrytą prawdę o sobie. Dzięki niej dowiesz się, jaki kierunek w życiu obrać

Psychozabawa z kotem, która ujawnia ukrytą prawdę o sobie. Dzięki niej dowiesz się, jaki kierunek w życiu obrać Źródło: dimajadid.net

Psychozabawa z kotem to nie tylko świetna zabawa, ale także test osobowości. Dzięki niej dowiesz się nowych rzeczy o sobie. Wyniki pozwolą ci także zdecydować o tym, jaką drogę życiową powinieneś wybrać. Koty to zwierzęta, które chadzają własnymi ścieżkami, kierując się ponadprzeciętną inteligencją. Możesz więc im zaufać.

Przedstawione na rysunku zwierzaki różnią się przyjętą pozycją. To głęboko ukryta symbolika, która pozwoli ci poznać swoje ukryte cechy. Wystarczy, że intuicyjnie wybierzesz jednego z kotów. Kieruj się intuicją, długie myślenie nie jest tutaj wskazane. Jeden z kotków myje łapkę, drugi rozciąga grzbiet, trzeci siedzi spokojnie, zaś czwarty przygląda się czemuś z wyraźnym zainteresowaniem. Który przyciągnął twój wzrok jako pierwszy?

Psychozabawa z kotami powie ci, kim jesteś

Jeśli wybrałeś pierwszego kota, jesteś osobą, która dużą wagę przywiązuje do swojego życia zawodowego. Kariera jest dla ciebie priorytetem. Lubisz uczyć się nowych rzeczy i ciągle podnosić swoje kwalifikacje. Nie osiadasz na laurach. Do szczęścia potrzebujesz ciągłej stymulacji psychicznej. Nowe wyzwania i przekraczanie własnych granic to dla ciebie chleb powszedni. Nie tolerujesz wylegiwania się w łóżku i marnowania czasu przed telewizorem. Twoja ambicja każe ci piąć się coraz wyżej. Bezczynność cię unieszczęśliwia. Jesteś prawdziwym tytanem pracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kot numer dwa to najczęstszy wybór osób, które w życiu kierują się dobrem innych ludzi. Cechuje cię empatia i gołębie serce. Priorytetem jest dla ciebie niesienie pomocy innym ludziom. Współczujesz osobom, których życie nie potoczyło się po ich myśli. Współodczuwasz emocje innych. Szczęście daje ci uszczęśliwianie przyjaciół, rodziny i zupełnie obcych ci ludzi. Świetnym wyborem będzie dla działalność charytatywna. Może powinieneś zapisać się do wolontariatu.

Jeżeli twój wybór padł na kota numer trzy, można wnioskować, że jesteś osobą uduchowioną. Szczęście da ci skupienie się na swoim życiu wewnętrznym. Idealnymi aktywnościami będą joga i medytacja. Odnajdziesz się także w pielęgnacji ogrodu. Często pogrążasz się we własnych myślach i lubisz marzyć. Decyzje podejmujesz jednak po uprzednim rozważeniu wszystkich za i przeciw.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyjątkowo przykre informacje o nagłej śmierci obiegły media. Niestety, nie żyje uwielbiany restaurator, smutne wiadomości napłynęły prosto z USA

2. Nie żyje poszukiwany chłopiec. Znaleziono ciało 4-letniego Marka

Czwarty kot jest wyborem artystów. By osiągnąć równowagę wewnętrzną, powinieneś realizować się poprzez sztukę. Uważasz, że piękno i dobro są ze sobą nierozerwalnie złączone. Żeby zjednać sobie ludzi, starasz się ich inspirować. Nieważne, jaką dziedzinę wybierzesz - możesz pisać, malować, rzeźbić - szczęśliwy będziesz wtedy, kiedy pozwolisz swojej twórczości na odnalezienie kreatywnego ujścia.

Którego kota wybrałeś? Czy czytając wyniki, poczułeś, że opisy zostały stworzone jak gdyby z myślą o tobie? Koniecznie skorzystaj z powyższych rad. Dzięki nim nie tylko odnajdziesz szczęście, ale być może zyskasz także nowe hobby, któremu z radością będziesz oddawać się w przyszłości. Polecamy ci również test z drzwiami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 23-latka myślała, że ma kamicę nerkową. Do domu wróciła z noworodkiem
  2. Z ostatniej chwili. Znany zawodnik MMA postrzelony w biały dzień. Pilnie trafił do szpitala
  3. Kolejne ognisko wirusa w naszym kraju. Potwierdzono zakażenia w bardzo niebezpiecznym miejscu
  4. Masz drugi podbródek? Możesz się go pozbyć jednym dziecinnie prostym trikiem, efekt jak po operacji plastycznej
  5. Cole Sprouse aresztowany! Uczestniczył w pokojowym proteście
  6. Szykują się ogromne grzybobrania. Znalazł 7 grzybów w 1 miejscu

Źródło: Onet 


 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News