Wybierz kwiatek, który podoba ci się najbardziej. Psychotest obnaża całą prawdę na twój temat

Wybierz kwiatek, który podoba ci się najbardziej. Psychotest obnaża całą prawdę na twój temat Źródło: Namastest.net

Masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojej osobowości? Rozwiąż psychotest i dowiedz się, jak bardzo zakochany jesteś... w sobie samym. Wystarczy, że spojrzysz na obrazek powyżej i wybierzesz kwiatek, który najbardziej Cię przyciąga. Dzięki temu Twoja podświadomość ukaże całą prawdę na temat tego, czy jesteś narcyzem.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojej osobowości, koniecznie rozwiąż ten psychotest. Wybierz kwiatek, który podoba ci się najbardziej, a dowiesz się, jak bardzo kochasz samego siebie. Pamiętaj, że akceptowanie swoich myśli, ciała oraz sposobu bycia, nie musi być oznaką narcyzmu czy egoizmu.

Rozwiąż psychotest i dowiedz się, jak bardzo jesteś zakochany... w samym sobie

"Selflove", czyli miłość do siebie samego to pojęcie, które jest bardzo mocno promowane w obecnych czasach. Oczywiście nie chodzi w nim o ogólnie pojęty narcyzm czy ślepe zapatrzenie w samego siebie, a o akceptowanie swojego "ja". Wieczne podążanie za ideałami może nas doprowadzić na skraj wytrzymałości. Wszystko działa jednak w dwie strony. Czasami zdarza nam się zatracić w tej miłości, przez co stajemy się aroganccy i egoistyczni. 

Spójrz na powyższy obrazek i zastanów się, który kwiatek najbardziej ci się podoba. Niekoniecznie mowa o względach estetycznych, zastanów się, do którego z nich przyciąga cię intuicja. Twój wybór zdradzi, jak bardzo kochasz samego siebie. Gotów? Pora poznać odpowiedzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kwiatek nr 1 - jeśli to właśnie on jest Twoim wyborem, oznacza to, że hasło narcyzm jest ci zupełnie obce. Nie sprawia ci trudności przyjmowanie krytyki ze strony innych osób, o ile jest ona konstruktywna. Uwielbiasz opiekowanie się ludźmi, cechujesz się ogromną empatią. Lubisz słuchać innych osób oraz udzielać im rad.

Kwiatek nr 2 - tym wyborem kierują się osoby odznaczające się tzw. "zdrowym narcyzmem". Jesteś osobą, która doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich zalet oraz wad, kochasz być w centrum uwagi. Nie wstydzisz się absolutnie żadnej ze swoich odsłon. 

Kwiatek nr 3 - tym wyborem kierują się osoby inteligentne, sumienne oraz kreatywne. Cechuje cię myślenie poza schematami, jesteś świadom swoich talentów. Choć nie lubisz się przechwalać osiągnięciami, w duchu odczuwasz za nie dużą wdzięczność. 

Kwiatek nr 4 - jeśli najbardziej przyciąga cię ten wybór, oznacza to, że jesteś wyjątkowym narcyzem. Kochasz siebie tak bardzo, że z wielkim trudem przychodzi ci wyjrzenie poza czubek własnego nosa. Rzadko przejmujesz się losem innych osób, ponieważ zajmują cię jedynie Twoje sprawy. Grupa ludzi wokół ciebie, koniecznie musi zaspokajać twoje ego. 

Kwiatek nr 5 - jesteś osobą bardzo pokorną, ale jednocześnie z solidnym poczuciem własnej wartości. Bardzo ważny jest dla ciebie szacunek do samego siebie, dbasz o własne granice, nie sprawia to jednak, że musisz zawsze znajdować się w centrum wszechświata. 

Kwiatek nr 6 - jeśli to właśnie jego wskazałeś, oznacza to, że masz duże predyspozycje do bycia narcyzem, jednak potrafisz być pomocnym, lojalnym i wrażliwym przyjacielem. Mimo to często wydaje ci się, że to tylko Twój sposób działania czy myślenia jest właściwy, a inne osoby powinny za Tobą podążać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Jeśli masz ochotę na więcej testów tego typu, koniecznie oceń, która kobieta jest matką dziecka. Odpowiedź zdradzi całą prawdę na twój temat. Możesz również sprawdzić, co ujawnia budowa twoich dłoni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński chciał zataić pewne fakty? Zatrważające sekrety, o których nikt nie wiedział
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Surówka z kalafiora bijąca rekordy popularności, nie musisz go nawet gotować, smak mówi sam za siebie

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News