Psychologia na podstawie tego, jak piszesz jest w stanie dużo o tobie powiedzieć
Pixabay Pexels
Agata Jaroszewska - 9 Maja 2020

Masz brzydki charakter pisma? Zdradza o Tobie więcej, niż mogłoby się wydawać, lepsze niż psychotesty

Psychologia dowodzi, że posiadacze konkretnego charakteru pisma odznaczają się podobnymi cechami. Wszyscy ci, którzy przez całe życie słyszeli, że muszą pisać ładniej zyskują kilka argumentów, które pozwolą uwolnić się od podobnych pouczeń. Brzydki charakter pisma zdradza o tobie więcej, niż mogłoby się wydawać, a wszelkie psychotesty dotyczące osobowości mogą usunąć się w kąt. Nasza osobowość odbija się w tym, jak piszemy i pomimo mechanicznych nawyków nabytych w czasie nauki pisania, nie przykryjemy tego, kim naprawdę jesteśmy. Warto rzucić okiem na kartki notesów.

Psychologia udowadnia nam, że nawet pozornie nieznaczące gesty mogą dla wprawnego oka udzielić wielu informacji na nasz temat. Sami często nie zdajemy sobie sprawy z pewnych cech charakteru, które wyczytać można właśnie z tego, w jaki sposób piszemy.

Małgorzata Rozenek poinformowała o swoim dylemacie za pośrednictwem InstagramaPrzykre wieści o Małgorzacie Rozenek tuż porodem. Współczujemy, stała się rzecz, którą ją przerosłaCzytaj dalej

Psychologia wskazuje jednoznacznie, kim są ludzie mający brzydki charakter pisma

Psychologia zdradza, jakim jesteś człowiekiem, oczywiście jeśli zaliczasz się do osób z brzydkim charakterem pisma. Ukryte znaczenie w kreślonych przez nas słowach nie powinno być żadnym zaskoczeniem, nawet policja korzysta z pomocy grafologów przy rozwiązywaniu wielu spraw. Jeśli piszesz niezbyt ładnie to psychologowie oceniają, że w większości przypadków jesteś osobą energiczną, która dużo się uśmiecha. Poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie nowych relacji nie stanowi dla ciebie żadnego problemu. Zgadza się? To nie wszystko, co wiadomo na twój temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

Klasyczne dusze towarzystwa

Psychologia przejrzała cię na wylot, a to wszystko dzięki kilku literkom w zeszycie. Chociaż brzmi to śmiesznie, większość z was zgodzi się ze stawianymi przez specjalistów tezami. Osoby piszące brzydko mają być także bardziej optymistycznie nastawione do świata niż ci, którzy przykładają większą staranność do pisma. Przeważnie otoczone są przez spore grono znajomych i przyjaciół i dbają o to, aby w grupie wszystkim dopisywały dobre nastroje. Są to idealni partnerzy do wybrania się na imprezę, ale jak się okazuje cechuje ich nie tylko lekkość ducha i umiejętność korzystania z dobroci tego świata.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził

2. Znaleziono ciało Kacperka? Dziennikarz śledczy przekazał dramatyczne informacje z miejsca poszukiwań

Bazgrzesz jak kura pazurem? Będzie z ciebie wartościowy pracownik

Brzydki charakter pisma zdradza także, że odznaczasz się niezwykłą kreatywnością, a napotkane na drodze problemy potrafisz w pomysłowy sposób rozwiązać. Zawsze istnieje jakieś wyjście, trzeba je tylko znaleźć. W połączeniu z trzeźwym spojrzeniem na świat i umiejętnością wyciągania trafnych wniosków może wydawać się, że nie ma lepszego kandydata na pracownika niż właśnie ktoś, kto bazgrze niczym przysłowiowa kura pazurem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak wywołała burzę swoimi słowami. Gwiazda mówi o przymusowym szczepieniu
  2. Ikona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobie
  3. Ujawniono, ile zarabia papież Franciszek. Wierni przecierają oczy ze zdumienia, nie mieli pojęcia
  4. Genialny, prosty trik na gotowanie parówek, o którym nikt nie wie. Będą smakować zupełnie inaczej, pychota
  5. Suczka ma ogromny brzuch, ale nie chce urodzić. Lekarz zrobił jej USG i szybko poznał przykra prawdę
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: Pomysłodawcy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News