Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach

Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach Źródło: Unsplash/ Daan Stevens

Psy mają pewną wspaniałą cechę - są niesamowicie lojalne i zawsze tęsknią za człowiekiem, który się nimi opiekuje. Ta historia to kolejny piękny przykład psiej wierności.

Psy nie mogły poradzić sobie ze stratą swojego pana. Mężczyzna, który się nimi zajmował, trafił do szpitala. Zwierzęta, mocno tęskniąc, czekały na jego powrót. Ta historia jest tym bardziej wzruszająca, że psami zajmował się bezdomny - często odmawiał jedzenia sobie, by nakarmić cztery psy.

Psy tęskniły za swoim panem

Personel szpitala Hospital Regional Alto Vale, położonego w stanie Santa Catarina w Brazylii, nigdy wcześniej nie widział takiej sceny. Lekarze i pielęgniarki doświadczyli wiele smutnych momentów - byli świadkami śmierci, przejmujących pożegnań, ludzkich dramatów. Dlatego ta historia na pewno przywołała uśmiechy na ich twarzach.

Około 3 w nocy do szpitala został przyjęty bezdomny, Cesar. Zajęła się nim pielęgniarka Cris Mamprim. Pacjentowi potrzebne były leki - mężczyzna musiał regularnie brać te medykamenty, by hamować rozwój choroby.

Cris współczuła Cesarowi, ale szybko zorientowała się, że pacjentowi na pewno nie brakuje jednego - wiernych przyjaciół. Okazało się, że za swoim opiekunem do szpitala przybyły jego cztery wierne psy, które nie mogły sobie poradzić z rozłąką z panem.

Piękna scena w szpitalu. Symbol wierności

Cztery psy stały w drzwiach szpitala. Dobrze wychowane, nie przekraczały progu budynku. Wpatrywały się jednak w jego wnętrze, czekając na swojego pana. Cris odkryła, że Cesar zajmuje się nimi, dzieli się swoimi skromnymi posiłkami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkie zwierzęta były zadbane i dobrze odżywione. Cris była pod wrażeniem, że bezdomny z taką troską dbał o swoje psy. A ich zachowanie potwierdzało tylko, że był wspaniałym właścicielem, pomimo swoich problemów i ograniczeń.

Gdy Cesar poczuł się lepiej, personel szpitala wpuścił psy do środka i zaprowadził je do jego sali. Cris widziała na własne oczy, jak bezdomny dzieli się szpitalnym posiłkiem ze swoimi pupilami. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Gdy Cesar wrócił do zdrowia na tyle, by opuścić placówkę, oczywiście za nim ruszyły cztery wierne psy. Ta historia to kolejny dowód na przepiękną psią wierność. Choć mężczyzna sam nie ma prawie nic, dzielił się tym, co posiadał z lojalnymi towarzyszami. A one odwzajemniły mu się najcenniejszą rzeczą - miłością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Doda zdecydowała się na wielką metamorfozę, którą utarła nosa hejterom. "Wszyscy, którzy pie****** głupoty, mogą pocałować mnie w d*pę"
  4. Absolutnie kultowa postać umrze w "Na dobre i na złe". Fani są zdruzgotani i zrozpaczeni jak jeszcze nigdy wcześniej
  5. Turbopromocja w Biedronce! Dzikie tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko się załapać chociaż na końcówkę

Źródło: Boredpanda

Następny artykuł