Przebrał się za ukochaną zabawkę swojego pupila. Musiał bardzo żałować, pies dostał ataku szału

Przebrał się za ukochaną zabawkę swojego pupila. Musiał bardzo żałować, pies dostał ataku szału Źródło: YouTube

Psy mają najczęściej ulubione zabawki, z którymi ani na moment się nie rozstają. Właściciel pięknego labradora zdecydował się więc sprawić pupilowi niespodziankę, przebierając się za uwielbianego przez niego zielonego stworka Gumby’ego. Pies nie zareagował na to jednak najlepiej.

Psy zazwyczaj wybierają jedną ze swych zabawek i nie chcą ani na chwilę z nią rozstać. Opiekunowie doskonale zdają sobie z tego sprawę, co czasami popycha ich do nietypowych kroków.

Psy nie zawsze doceniają pomysły kreatywnych opiekunów

Ben Mesches, właściciel pięknego labradora, postanowił na Halloween sprawić sobie kostium zielonego stworka Gumby’ego. To właśnie przypominająca go mała maskotka jest bowiem ulubioną zabawką pupila mężczyzny. Ben zapewne nie spodziewał się prawdziwej reakcji pieska, gdy ten tylko zobaczył opiekuna w nietypowym stroju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Labrador zaczął szczekać i skakać wokół mężczyzny, po czym nawet go przewrócił. Tarzał się po nim, nie dając wstać i głośno piszczał. Niektórzy internauci zinterpretowali takie zachowanie jako radość, jednak część komentujących jest całkowicie innego zdania.

Wyjątkowe nagranie z pieskiem w roli głównej

Dzisiaj grzeje: 1. Znaki zodiaku, które mają najwyższe IQ. Są superinteligentne
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Jak twierdzą, pies początkowo po prostu przestraszył się dużej wersji swojej maskotki, nie wiedząc, w jaki sposób zareagować. Chociaż później zdawał się być nieco spokojniejszy, początkowo zdecydowanie nie okazywał zadowolenia. Na pewno nie rozpoznał bowiem Bena w tym niecodziennym kostiumie. Dopiero gdy poczuł jego zapach, ucieszył się na ten zaskakujący widok i nie chciał opuścić go ani na chwilę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Porażające, co Viki Gabor chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Mało która 12-latka mogłaby na to wpaść, co na to rodzice?
  4. W tym roku mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie świętował sylwestra jak inni. Współczujemy, spędzi go w fatalnych okolicznościach
  5. Jeszcze na dobre się nie zaczęło, a już pies cierpi przez fajerwerki. Wystraszony wpadł pod samochód

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News