Psy leżały na torach, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał

Psy leżały na torach, nadjeżdżał pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał

Psy od jakiegoś czasu były widywane na wsi. Niedługo potem mieszkańcy zauważyli, że leżą na torach. Zwierzaki nie rozstawały się ze sobą kilka dni. Do sieci trafiło okrutnie smutne nagranie.

Psy zostały uchwycone, kiedy leżały na torach. Mężczyzna nawet nie próbował zatrzymać pociągu, spłoszyć psów lub im pomóc - stał na swoim miejscu i ani myślał się ruszyć. Dopiero potem wyszło na jaw, co czworonogi robiły w niebezpiecznej okolicy.

Psy zostały nagrane, kiedy przejeżdżał nad nimi pociąg

W pewnej wsi między mieszkańcami rozniosła się informacja, że już od dwóch tygodni na okolicznych torach leżą dwa psy. To straszne słyszeć, że nikt nie wyciągnął do nich pomocnej dłoni - mieszkańcy przekazywali sobie tylko informację, czy nadal tam leżą i czy nie przejechał ich pociąg. Niedługo potem do wsi Cegłówka na Ukrainie przyjechał mężczyzna, który miał im pomóc.

W sieci szybko pojawiły się zdjęcia i filmy z miejsca, gdzie leżały psy. Oglądając materiały, serce rozpadało się na kawałki. Na profilu społecznościowym pojawiło się nagranie - które można również obejrzeć poniżej - gdzie mężczyzna stoi przy torach, niewzruszenie. Nagrywa psy leżące między szynami, a z naprzeciwka nadjeżdża pociąg. Nie krzyczy i nie stara się ratować psów, po prostu patrzy jak kolejne wagony mijają czworonogi. Internauci od razu zwrócili na to uwagę - jak można tak robić i patrzeć na ryzyko śmierci bezbronnych zwierzaków? Prawda okazała się wstrząsająca.

Wiadomo, dlaczego psy leżały na torach. Wyciskający łzy powód

- Po przyjeździe okazało się, że jeden pies to suka potrącona przez pociąg, która nie jest w stanie poruszać się samodzielnie! - napisał potem na Facebooku mężczyzna, Denis Małafiejew. Nie można było usunąć psów w bezpieczny sposób z torów, ponieważ pies bronił suki w każdy możliwy sposób - z domysłu był bardzo agresywny i nie ufał ludziom, którzy wyciągali do niego ręce i dawali jedzenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- On ją ogrzewał dwie doby, żeby nie zamarzła, i za każdym razem narażał się na niebezpieczeństwo. Nie wiem, jak to nazwać: instynkt, miłość, przyjaźń, oddanie? Ale wiem jedno: nie wszyscy ludzie tak potrafią! To pouczające dla nas - mówił Denis.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Psy przeżyły przejazd pociągu, ponieważ mocno przylgnęły do podłoża i opuściły łby. Po długim wysiłku Denisa udało się jednak przenieść czworonogi w bezpieczniejsze miejsce. Jakiś czas potem poinformował, że znalazł im miejsce w schronisku. Weterynarze zdiagnozowali jedynie siniaki i obrzęki, a oba psy szybko wróciły do formy. Okazało się, że uciekły z podwórka z sąsiedniej wsi - po wyleczeniu oddano je stęsknionemu właścicielowi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News