Na zdjęciu wśród owiec chowa się owczarek. Tylko 3% społeczeństwo może go odnaleźć bez podpowiedzi

Na zdjęciu wśród owiec chowa się owczarek. Tylko 3% społeczeństwo może go odnaleźć bez podpowiedzi Źródło: .

Psy potrafią schować się w tak absurdalnych miejscach, że czasem wręcz trudno w to uwierzyć. Większość czworonogów lubi jednak sprawiać swoim właścicielom figle i w magiczny sposób wtapiają się w otoczenie.

Psy czasem mogą wyprowadzić z równowagi. Właściciele mają ogromny problem z odnalezieniem swoich pupili, kiedy stapiają się z otoczeniem: czarny jamnik na czarnych kafelkach lub puchaty biały pies leżący na równie puchatym jasnym dywanie świetnie się bawią, kiedy my siwiejemy z obaw o niego. Ten pies zdecydował się schować w stadzie owiec. Znajdziesz go w ciągu minuty? Poniżej tekstu znajduje się zdjęcie w pełnej rozdzielczości oraz rozwiązanie.

Psy uwielbiają zabawę w chowanego

Pora na zagadkę, aby rozruszać umysły i zapewnić sobie chwilę dobrej zabawy. Zdjęcie stada owiec, w którym ukrył się pies, zostało zrobione zimą, na tle pasma w południowo-zachodniej części stanu Wyoming w USA. Bardzo popularne są tam psy pasterskie - postawne, najczęściej białe psiska, które pomagają zaganiać bydło i owce.

Duże psy pasterskie, takie jak nasz psotnik, są zwykle wykorzystywane do ochrony owiec. Często od szczeniaka poznają nowych "znajomych" - w ten sposób niesamowicie zżywają się z nimi i są bardzo tolerancyjne dla ich niektórych dziwnych zachowań. Rasy takie jak te były hodowane zwłaszcza po to, by wyhodować idealnie białego, puszystego i tolerancyjnego psa, który z łatwością mógłby zmieszać się ze stadem - w ten sposób pasują do siebie i nie płoszą owiec. Przez to kojoty nieraz pomyliły owcę z psem.

Wracamy do zagadki - gdzie znajduje się pies?

Kluczem do rozwiązania jest czarny pysk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies, który ukrył się na zdjęciu, zachowuje się tak, jakby był w swoim żywiole. Nic dziwnego - lubi swoją pracę tak samo jak droczenie się z owcami. Jego pan czasem ma problemy z jego znalezieniem. Dziś zagadka została przedstawiona internautom. Mało kto odnajduje psa dostatecznie szybko. Tylko 5% osób może poszczycić się na tyle sokolim wzrokiem, że wystarczy im rzut oka, aby rozwiązać problem.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina przekazała najczarniejszą wiadomość, nie żyje legendarny polski dziennikarz

 

2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Kilka wskazówek - pies jest nieco jaśniejszy od owiec. Ma też o wiele ciemniejszy pysk, który lekko wyróżnia się na tle stada. Znajduje się też na dole zdjęcia. Widzisz go już?

ROZWIĄZANIE:

Fot. facebook.com/‎Jennifer Dutton

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beagle podszedł do dziecka siedzącego na kanapie. Matka zobaczyła, co się dzieje i złapała za telefon
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Maciej Dowbor pokazał swoje córeczki. Jedna z nich to wykapana babcia, piękności
  4. Matka sześciorga dzieci została okrutnie pozbawiona życia. Wielka tragedia na północy Polski, mieszkańcy nie są w stanie się pozbierać do dzisiaj
  5. Potężne ognisko wirusa, w jego centrum 900 Polaków. Zapadła decyzja o zamknięciu miasta, z każdą godziną komplikuje się sytuacja w niemieckiej miejscowości
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Facebook

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News