Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć

Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć Źródło: .

Psy potrafią schować się w tak absurdalnych miejscach, że czasem wręcz trudno w to uwierzyć. Większość czworonogów lubi jednak sprawiać swoim właścicielom figle i w magiczny sposób wtapiają się w otoczenie.

Psy czasem mogą wyprowadzić z równowagi. Właściciele mają ogromny problem z odnalezieniem swoich pupili, kiedy stapiają się z otoczeniem: czarny jamnik na czarnych kafelkach lub puchaty biały pies leżący na równie puchatym jasnym dywanie świetnie się bawią, kiedy my siwiejemy z obaw o niego. Ten pies zdecydował się schować w stadzie owiec. Znajdziesz go w ciągu minuty? Poniżej tekstu znajduje się zdjęcie w pełnej rozdzielczości oraz rozwiązanie.

Psy uwielbiają zabawę w chowanego

Pora na zagadkę, aby rozruszać umysły i zapewnić sobie chwilę dobrej zabawy. Zdjęcie stada owiec, w którym ukrył się pies, zostało zrobione zimą, na tle pasma w południowo-zachodniej części stanu Wyoming w USA. Bardzo popularne są tam psy pasterskie - postawne, najczęściej białe psiska, które pomagają zaganiać bydło i owce.

Duże psy pasterskie, takie jak nasz psotnik, są zwykle wykorzystywane do ochrony owiec. Często od szczeniaka poznają nowych "znajomych" - w ten sposób niesamowicie zżywają się z nimi i są bardzo tolerancyjne dla ich niektórych dziwnych zachowań. Rasy takie jak te były hodowane zwłaszcza po to, by wyhodować idealnie białego, puszystego i tolerancyjnego psa, który z łatwością mógłby zmieszać się ze stadem - w ten sposób pasują do siebie i nie płoszą owiec. Przez to kojoty nieraz pomyliły owcę z psem.

Wracamy do zagadki - gdzie znajduje się pies?

Kluczem do rozwiązania jest czarny pysk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies, który ukrył się na zdjęciu, zachowuje się tak, jakby był w swoim żywiole. Nic dziwnego - lubi swoją pracę tak samo jak droczenie się z owcami. Jego pan czasem ma problemy z jego znalezieniem. Dziś zagadka została przedstawiona internautom. Mało kto odnajduje psa dostatecznie szybko. Tylko 5% osób może poszczycić się na tyle sokolim wzrokiem, że wystarczy im rzut oka, aby rozwiązać problem.

Dzisiaj grzeje: 1.Wprowadzono 3. stopień zagrożenia. Służby ratunkowe wydały ostrzeżenia dla Polaków

2. Niebawem mogą was odwiedzić ws. abonamentu RTV. Zmusili już 9,5 tys osób do zapłaty

Kilka wskazówek - pies jest nieco jaśniejszy od owiec. Ma też o wiele ciemniejszy pysk, który lekko wyróżnia się na tle stada. Znajduje się też na dole zdjęcia. Widzisz go już?

ROZWIĄZANIE:

Fot. facebook.com/‎Jennifer Dutton

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzyżówka mopsa z wielkim pitbullem. Ich szczeniaki są niewiarygodne, ludzie odwracają się na ulicy
  2. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  3. Prosty przepis na aromatyczny zimowy kompot. Idealny do obiadu, lepszy niż herbata czy cola
  4. Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało
  5. Niewiarygodne, co mąż zrobił swojej żonie. Teść jest wściekły, internet zawrzał
  6. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News