Pies zniszczył jej dokumenty. Była wściekła, dopóki nie zauważyła bardzo ważnej rzeczy. Zaczęła płakać ze szczęścia

Pies zniszczył jej dokumenty. Była wściekła, dopóki nie zauważyła bardzo ważnej rzeczy. Zaczęła płakać ze szczęścia Źródło: Facebook

Psy są nie tylko świetnymi towarzyszami zabaw i żywymi przytulankami. Potrafią też czasami doprowadzić swoich właścicieli do białej gorączki. Ten czworonóg sprawił, że kobieta dosłownie wyszła z siebie, ale później zorientowała się, jakie miała szczęście.

Psy są wyjątkowe pod wieloma względami - chociażby dlatego, że mają ostre zęby, których używają do niszczenia ważnych rzeczy. Ten pies mógł rozszarpać pluszaki lub piłki, ale wybrał akurat ważne dokumenty. Ochronił tym samym swoją panią.

Psy mają szósty zmysł?

Czworonogi, podobnie jak koty, są czasem podejrzewane o posiadanie szóstego zmysłu. Nie raz psy wyczuwały niebezpieczeństwo i ostrzegały ludzi - np. przed pożarami czy trzęsieniami ziemi. Pupile są też wykorzystywane do opieki nad osobami z padaczką, ponieważ potrafią przedwcześnie wykryć zbliżający się atak. Jednak przypadek psa opisanego w tekście poniżej wprawia w zachwyt.

Niedawno, kilka dni temu, właścicielka wcale nie tak psotnego Golden Retrievera imieniem Kim opublikowała na Facebooku ciekawą historię. Jak sama wspomina, była wściekła, miała ochotę się rozpłakać i o mało nie wyszła z siebie. Pies pokrzyżował jej wszystkie ważne plany - ponieważ przeżuł każdą stronę jej paszportu. Strony były mokre, podziurawione, a wizy rozszarpane. Potem zorientowała się, że pies tak naprawdę mógł uchronić ją od śmierci.

Kiedy uświadomiła sobie, co jej groziło, miała ochotę wyściskać Kim. Uratowała jej życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że kobieta miała lecieć do Chin, dokładnie do Wuhan w prowincji Hubei. Kilka dni po zniszczeniu dokumentów media zaczęły podawać informacje o szalejącym tam śmiertelnym wirusie. Gdyby nie zjedzenie paszportu przez psa, kobieta poleciałaby w samo serce epidemii i z pewnością wkrótce mogłaby znaleźć się w szpitalnej izolatce pod obserwacją.

Dzisiaj grzeje: 1. Film ze szpitala w Wuhan wyciekł do sieci. Nagrano objawy chorej osoby, okropny widok
2. Niepokojące doniesienia o 2019n-CoV. Śmiercionośny wirus jest bardzo blisko Polski, zaraził kolejną osobę

- Ten psiak naprawdę mnie chroni. Po zniszczeniu paszportu śledziłam media. Wirus zaczął pojawiać się tam, gdzie pierwotnie planowałam podróż. Myślę o tym teraz i jest to bardzo wzruszające. Całe szczęście, że Kim uniemożliwiła mi ten wyjazd - pisała właścicielka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mięso na rosół kupujesz w supermarkecie? Robisz największy błąd, specjaliści załamują ręce
  4. Straszne, ministrant odebrał sobie życie. Mieszkańcy polskiej miejscowości nie mogą się pozbierać
  5. Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News