Zostawiła psy tylko na godzinę. Gdy wróciła do domu, nie mogła uwierzyć własnym oczom, złapała za telefon i zaczęła nagrywać

Zostawiła psy tylko na godzinę. Gdy wróciła do domu, nie mogła uwierzyć własnym oczom, złapała za telefon i zaczęła nagrywać Źródło: Screen / WP / Jukin Media

Psy zostały w domu tylko na godzinę. Po powrocie do mieszkania kobieta nie mogła uwierzyć w to, co tam zastała. Wszystko nagrała swoim telefonem komórkowym.

Psy zostały same na godzinę. Kobieta otworzyła drzwi od swojego mieszkania i nie mogła uwierzyć w to, co za nimi zobaczyła. Później było jeszcze gorzej - to niewiarygodne, co zrobiły jej zwierzaki. Chwyciła za telefon komórkowy i wszystko nagrała. Film trafił do internetu i podbija sieć.

Psy były w domu same tylko przez godzinę

Kobieta zostawiła zwierzaki same tylko na chwilę. Kiedy wróciła do mieszkania, nie spodziewała się tego, co w nim zobaczy. Gdy tylko otworzyła drzwi wejściowe, stało się jasne, że jej pupile kreatywnie wykorzystały chwilę błogiej samotności. Zaskoczona kobieta od razu chwyciła za telefon i włączyła kamerę. Nagranie z jej domu trafiło do sieci, a psy zostały nowymi gwiazdami internetu. Internauci są pod wielkim wrażeniem ich zachowania.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak kobieta wchodzi do mieszkania. Właścicielka czworonogów udaje się do salonu, a tam jeden z nich siedzi grzecznie na krześle przy stole i obserwuje jej reakcję. Po chwili kobieta zauważa ogromny bałagan na podłodze między dużym pokojem a kuchnią. Na całej posadzce rozsypana jest prawdopodobnie mąka, a wszędzie są odciski psich łap. Dodatkowo dolne szafki w kuchni są pootwierane, a psy wyciągnęły ich zawartość na zewnątrz i poszarpały. To jednak nie koniec zmartwień ich właścicielki.

- Co ty zrobiłaś Eve? O mój boże - słyszymy w nagraniu komentarz kobiety.

Psy zdemolowały jej mieszkanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna idzie dalej w głąb mieszkania i otwiera drzwi od tarasu. Gdy tylko się uchylają, jej oczom ukazuje się krajobraz jak po wielkiej bitwie. Na zewnątrz wszędzie pełno jest porozrzucanych papierów i śmieci oraz pogryzionych opakowań i sprzętów. W rogu tego bałaganu siedzi jej drugi pupil i zupełnie nie jest zawstydzony swoim zachowaniem. Radośnie podchodzi do właścicielki, by się z nią przywitać.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

Kobieta na wszystkie zniszczenia zareagowała śmiechem. Być może to nie pierwszy raz, kiedy jej ukochane pupile wyjątkowo nudziły się w domu. Nagranie wyrządzonych przez nich szkód wrzuciła do internetu. Film stał się hitem, a internauci są pod wrażeniem zarówno bałaganu, jakiego w zaledwie godzinę zdążyły narobić czworonogi, jak i wyjątkowo wyluzowanej reakcji ich właścicielki.


Screen / WP / Jukin Media

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: WP

Następny artykuł