Wideo błyskawicznie podbija internet. Małe pieski po raz pierwszy schodzą same po schodach, poprawią humor każdemu na cały dzień

Wideo błyskawicznie podbija internet. Małe pieski po raz pierwszy schodzą same po schodach, poprawią humor każdemu na cały dzień Źródło: .

Psy i ich właściciele budują bardzo silne relacje. Posiadacz czworonogów postanowił podzielić się wzruszającym filmem z udziałem swoich szczeniaków.

Psy to zwierzęta, które są niezwykle wierne swoim właścicielom. Aby ich uszczęśliwić, potrafią być bardzo mocno zdeterminowane i wykazują się odwagą. Tak było w przypadku szczeniaków, które za namową właściciela postanowiły nauczyć się schodzić z wysokich schodów.

Psy i ich zachowanie ciekawi świat

Szczeniaki przedstawione na filmie, potrafią rozczulić nawet najtwardszych przeciwników zwierząt. Internet przeładowany jest wideo z udziałem słodkich psiaków i uroczych kotków. To rodzaj filmów, które nie nudzą się internautom. Posiadacze psów coraz częściej nagrywają dokonania swoich czworonożnych przyjaciół. Wiele z tych filmów staje się prawdziwymi hitami internetu: cieszą się milionami wyświetleń i udostępnień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poświęcenie z miłości do właściciela

Nie tylko właściciele czworonogów oglądają tego typu filmy. Wiele osób w ten sposób przekonuje się do przygarnięcia zwierzęcia lub zaspokaja swoje marzenie o posiadaniu psiaka. Jeden ze szczęśliwych posiadaczy podzielił się wzruszającą chwilą, którą postanowił uwiecznić na wideo. Na filmie widzimy dwa psy, małe szczeniaki, które zachęcone przez właściciela stawiają swoje pierwsze kroki na schodach.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach

2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Zadowolenie właściciela skłania ich do tego odważnego działania. Dwa piękne psy: rudy i biało-czarny, o wyjątkowo ślicznym futerku, podejmują walkę z wysokością. Dodatkowo zachęcane są przez starsze psy, które motywują swoich małych przyjaciół do zejścia ze schodów. Na filmie pokazane są szczeniaki, dwa duże psy oraz kot. Jest to niezwykle wzruszający widok. Nawet kociak pomaga szczeniętom zejść na dół. Po wykonaniu zadania, szczenięta podbiegają do właściciela i ocierają się o siebie. Widok ich szczęśliwych mordek jest rozczulający.

Pierwszy raz próbują zejść po schodach. Jak im poszło? na INTERIA.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News