Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało

Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało Źródło: twitter.com Akki

Psy potrafią wszystkich zaskoczyć swoim zachowaniem. Gdy golden retriever przestraszył się burzy podeszło do niego dziecko, a po sekundzie wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. Wszystko widać na nagraniu.

Psy to bez wątpienia najlepsi przyjaciele ludzi, a w szczególności dzieci. Chyba każdy rodzic, który jest jednocześnie opiekunem czworonoga zgodzi się, że między psiakiem, a dzieckiem potrafi narodzić się niebywała więź, której przez lata nic nie jest w stanie przerwać. Choć pochodzą z zupełnie innych światów stają się najlepszymi przyjaciółmi, towarzyszami w najróżniejszych przygodach i opoką, gdy dzieje się coś złego. 

Nieprawdopodobne zachowanie dziecka. Nawet duże psy potrzebują czasem wsparcia 

Krótkie nagranie, które użytkownik Akki opublikował na Twitterze, obiega media z całego świata, poruszając internautów do łez. Widać na nim ogromnego psa rasy golden retriever, siedzącego w łazience razem z małym chłopcem. Okazuje się, że było to jedyne bezpieczne miejsce, gdzie czworonóg mógł schować się przed panującą na zewnątrz burzą. To, co najbardziej zaskakujące, to zachowanie malca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziecko widząc, że pupil boi się burzy, postanowiło towarzyszyć mu w tych trudnych chwilach. Chłopiec usiadł obok psiaka czule go przytulając. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia widząc, jak malec przytula czworonoga, by ten poczuł się bezpieczniej. Materiał jest doskonałym dowodem na silną wieź, jaka jest w stanie wytworzyć się między małym dzieckiem, a pupilem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Duży wzrost zachorowań, kolejne ofiary śmiertelne. Sytuacja w jednym województwie coraz bardziej się komplikuje

2. Sondaż, jakiego jeszcze nie było. Wiemy, co stanie się, jeśli wybory nie zostaną przełożone

Internauci są niezwykle poruszeni zachowaniem dziecka. Ochoczo przesyłają wideo między sobą. Dotychczas obejrzano je już blisko 25 tysięcy razy, jednak liczba z każdą godziną wzrasta. Nie w sposób ukryć, że rodzice chłopca, a tym samym opiekunowie psiaka, mają ogromne szczęście, że ci stali się najlepszymi przyjaciółmi i mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Zmarł drugi polski ksiądz zarażony koronawirusem. Mieszkańcy coraz bardziej się obawiają
  4. Mężczyzna codziennie podchodzi do okna budynku, siada przed nim i wyjmuje telefon. Powód wyciska łzy z oczu
  5. Nikt nie miał pojęcia o kwarantannie 50-letniej Polki. Tragiczne odkrycie w jej mieszkaniu
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News