Uważajcie na swoje psy. Ktoś podrzuca na trawniki mięso z żyletkami

Uważajcie na swoje psy. Ktoś podrzuca na trawniki mięso z żyletkami Źródło: Pixabay/cocoparisienne

Uwaga na psy - nieznany mieszkaniec bądź mieszkańcy jednej z polskich miejscowości podrzucają na trawniki mięso, w którym znajdują się żyletki. Właścicieli czworonogów prosi się o wyjątkową ostrożność i czujność. Podczas spaceru należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy nasz zwierzak czegoś nie zjadł.

Uwaga na psy - pewien mieszkaniec lub mieszkańcy wyrzucają przez balkon mięso wypełnione żyletkami. Zwróćmy szczególną uwagę na nasze zwierzaki oraz nie skazujmy ich na niepotrzebne cierpienie. Zachowanie nieznanego człowieka budzi oburzenie, niestety jego tożsamość nie jest znana.

Uważajcie na swoje psy, w jednej z polskich miejscowości ktoś podrzuca mięso z żyletkami

Prawdopodobnie osobą, która dopuściła się tak okropnego czynu jest mieszkaniec lub mieszkańcy Oleśnicy. Jedna z internautek powiadomiła publicznie o swoim strasznym znalezisku. Zaapelowała również, by uważać na swoich psich przyjaciół, których ktoś usiłuje skazać na niezasłużone cierpienie. 

- Oleśnica. Uważajcie na swoje zwierzaki, na 11-go Listopada znaleziono kawałki mięsa z żyletkami - napisała jedna z oleśniczanek na forum w mediach społecznościowych. Inna kobieta przypadkowo, którs natknęła się na straszne znalezisko, postanowiła poinformować mieszkańców, by zapobiec ewentualnemu cierpieniu czworonogów.

Jedna z oleśniczanek przypadkowo odnalazła na trawniku mięso, w które ktoś wbił żyletki. Kobieta była wstrząśnięta znaleziskiem, postanowiła zaapelować publicznie, by ostrzec właścicieli czworonogów o możliwym niebezpieczeństwie. Do jej apelu dołączyła również inna z czytelniczek, która wydała komunikat w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kobiety ostrzegły pozostałych mieszkańców Oleśnicy, by zwrócili szczególną uwagę na swoich czworonogów podczas spacerów. Nieświadomy zwierzak może zjeść znalezione mięso, co przysporzy mu ogromnego cierpienia oraz może się zakończyć zgonem wskutek obrażeń wewnętrznych. Niestety nie udało się ustalić tożsamości osoby, która rozrzucała mięso. 

Warto przekazać tę informację dalej, by ostrzec jak najwięcej osób. Warto rozważyć założenie psu kagańca podczas spaceru. Pozwoli to na upewnienie się, że zwierzak nie zje niczego niebezpiecznego. Najlepiej nie spuszczać również psa ze smyczy i kontrolować o, co robi, a przede wszystkim nie pozwalać mu zjadać bliżej nieokreślony i nieznanych nam produktów, które znajdują się na ulicy czy w trawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Zachowanie labradora w schronisku przechodzi wszelkie pojęcie. Tak bardzo pragnie adopcji

Do podobnej sytuacji doszło jakiś czas temu w Warszawie, niestety podrzucanie zatrutego mięsa lub wypełnionego metalowymi częściami zdarza się dosyć często. W Warszawie ktoś porozrzucał przypadkowe pułapki wypełnione gwoździami oraz igłami. Do okropnego odkrycia doszło na Bielanach w okolicy ulicy Skalbmierskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?
  2. Chihuahua został porzucony na lotnisku. Znaleziono przy nim poruszający list
  3. Foksterier dokonał porażającego odkrycia w skrzynkach wiśni. Policjanci złapali się za głowy
  4. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  5. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  6. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  7. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
  8. Rybnik. Nieznany sprawca otruł kocięta, wstrząsająca historia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News