Wzięła suczkę ze schroniska. Pierwszej nocy obudziła się i na nią spojrzała, wybuchła płaczem

Wzięła suczkę ze schroniska. Pierwszej nocy obudziła się i na nią spojrzała, wybuchła płaczem Źródło: Arrow Dog Rescue

Psy uchodzą za najbardziej lojalne zwierzęta na świecie. Jak już zaufają, to do samej śmierci i zawsze będą przekonane, że właściciel chce dla nich jak najlepiej. Niesamowite, co przeżyła kobieta, która zaadoptowała biedną suczkę ze schroniska.

Psy jeśli kochają, to do grobowej deski. Pewna kobieta nie mogła już patrzeć na smutne pyski w schronisku i postanowiła podarować jednemu z nich nowe życie. Tego, co stało się potem, kompletnie się nie spodziewała.

Psy szukały nowego domu, w tym Niya

Biała suczka Niya została bezdusznie porzucona przez swojego poprzedniego właściciela. Na skutek tego znalazła się w schronisku. Trafiła do ciasnego kojca, nie mogła już się wybiegać, tak, jak robiła to do tej pory - siedziała w kącie ze skulonym ogonem, przyciskając pysk do kraty. Jej stan był opłakany, właściciel musiał zrobić jej straszną krzywdę o czym świadczyły bolesne blizny na nosie i nad okiem.

Pracownicy schroniska byli pewni, że pies był bity. Bał się ludzkiego dotyku, a kiedy sprzątali boksy i trzymali w rękach szczotki, Niya panikowała i pokazywała zęby, jakby chciała się bronić i odstraszyć agresora. W schronisku pojawiła się Kimberley, która postanowiła pomóc psu. Przygarnęła ją pod swój dach, jednak pies nie ucieszył się wychodząc z boksu. Musiał zostać wniesiony do auta na rękach i chował swój ogon. Nadal okropnie się bał, nie wiedział, co dalej go czeka - może dalsze przykrości?

Kobieta widząc zachowanie psa natychmiast się popłakała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy pies został wpuszczony do domu, cały czas siedział w kącie, nie jadł i ciągle spał. To miała być jego pierwsza noc w nowym miejscu. Kimberley nie spodziewała się, że suczka nagle zmieni swoje zachowanie, dlatego przygotowała jej posłanie, które położyła niedaleko niej, miskę z wodą i suchym jedzeniem. Sama poszła do sypialni odpocząć po stresującym dniu. W nocy obudziło ją dyszenie na rękę.

Dzisiaj grzeje: 1. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję. Niestety, nie żyje
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Kimberley początkowo przestraszyła się nie na żarty, ale kiedy zapaliła lampkę zauważyła, że Niya sama przyszła do jej sypialni i zaczęła obwąchiwać nową panią. Potem położyła jej głowę na ręce, a kiedy kobieta zaczęła przemawiać do psa łagodnym głosem, ten przybliżał się i przytulał. Kimberley zaczęła płakać - nie sądziła, że ta chwila nadejdzie tak szybko. Myślała, że Niya potrzebuje minimum kilku dni, by się oswoić i samej zbliżyć do kogokolwiek. Dziś są nierozłączne i Niya nauczyła się ufać, utwierdziła się, że nikt jej nie skrzywdzi.

Fot. Arrow Dog Rescue

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Pozornie zupełnie normalne zdjęcie rodziny skrywa ogromna tajemnicę. Każdy, kto się przyjrzy, ma ciarki na plecach
  4. Polacy pogrążeni w żałobie modlą się za jej duszę. Umarła córka, Norbi walczył o jej życie
  5. Pijemy ją codziennie, sieje w naszych organizmach spustoszenie. Mimo wszystko wielu ją uwielbia
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News