Grała dziewczynę Lindy w "Psach", zniknęła. Niepojęty sekret Gajosa ujawniony, nieznane tajemnice wyszły na jaw

Grała dziewczynę Lindy w "Psach", zniknęła. Niepojęty sekret Gajosa ujawniony, nieznane tajemnice wyszły na jaw Źródło: .

"Psy" Władysława Pasikowskiego to pozycja obowiązkowa dla kogoś, kto interesuje się polskim kinem. Wyśmienity film, mimo upływu 27 lat od premiery, do tej pory doceniany jest przez krytyków. Po latach wychodzą na jaw tajemnice związane z produkcją.

"Psy" otrzymały miano najbardziej kasowego polskiego filmu lat 90. Wiele osób do tej pory używa popularnych cytatów i dokładnie zna fabułę produkcji. Mało kto wie jednak, że plan filmowy skrywał też kilka tajemnic.

Aktorka grająca dziewczynę Lindy w "Psach" nagle zniknęła. Wiadomo, co się z nią działo, tragiczne doniesienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W "Psach" Pasikowskiego zagrała młoda aktora, Agnieszka Jaskółka. Przypadła jej kluczowa roli Angeli i odniosła niesamowity sukces. Zebrała wiele pochwał, lecz zniknęła z ekranów na długie lata. Dopiero w 2009 roku można było ją zobaczyć w "Teraz albo nigdy", a w 2010 roku w "Weekendzie". Aktorka mówiła po latach, że była to dla niej niesamowita szansa i nie chciała jej zaprzepaścić, jednak stało się coś tragicznego.

- Gdy miałam 17 lat, moja mama została zamordowana podczas napadu rabunkowego na nasz dom. Razem z siostrą byłyśmy załamane, popadłyśmy w depresję. Wyjazd za granicę był więc też formą ucieczki od rzeczywistości - opowiadała filmowa Angela.

Po opuszczeniu kraju mieszkała w Paryżu i pracowała jako modelka, ale nie wspomina tego najlepiej. Potem przeniosła się do USA, a w końcu wróciła do kraju i znalazła pracę w charakterze prawniczki. Mocno tęskniła za światem artystycznym i dlatego zgodziła się na epizodyczne role zaproponowane przez Cezarego Pazurę.

"Psy" to pozycja obowiązkowa dla każdego. Wielu nie wiedziało o tych dwóch soczystych sekretach

Cezary Pazura niedawno został zaproszony do "Programu obowiązkowego" w stacji Kino Polska, a podczas wywiadu zdradził dwie tajemnice związane z kultowymi scenami z filmu. Aktor ujawnił, w jaki sposób Janusz Gajos tak świetnie poradził sobie w momencie, kiedy miał zagrać scenę mówioną całkowicie po niemiecku. Gdyby nie Cezary Pazura, nikt do dziś by o tym nie wiedział.

Okazuje się, że Janusz Gajos wcale nie wykuł na pamięć kwestii i nie ćwiczył ich godzinami. Czytał je z kartki, dyskretnie umieszczonej na kolanach. Doświadczony aktor zrobił to w taki sposób, że przez tyle lat nikt się nie zorientował.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Cezary Pazura wygadał się również na temat sceny, w której Franz Mauer grany przez Bogusława Lindę miał strzelić w głowę Olemu. Głowę Olego (granego przez Marka Kondrata) zastąpiła zwykła kapusta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać
  2. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. Zabrała ją do lekarza i usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  3. Magda Gessler zaskakuje. Sprzedaje świąteczne ciasta za kosmiczne ceny, najtańsze kosztuje 65 złotych za kilogram
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Niespodzianka" od Orange na 2020. Sieć będzie MASOWO rozwiązywać umowy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News