5-latka spotkała na spacerze zgraję niebezpiecznych psów. Jej tata natychmiast zareagował, niesamowite nagranie

5-latka spotkała na spacerze zgraję niebezpiecznych psów. Jej tata natychmiast zareagował, niesamowite nagranie Źródło: YouTube Frode Larsen

Wielkie psy nagle otoczyły dziewczynkę. Sytuacja mogła wywołać sporo niepokoju. Czujny tata musiał szybko zareagować. Wszystko zostało zarejestrowane i umieszczone w sieci.

Nikt nie spodziewał się, że do tego dojdzie. Psy nagle znalazły się w pobliżu małej dziewczynki. Na ten widok wielu z nas przewidywałoby, że dojdzie do okropnej tragedii. Tata 5-latki musiał szybko zareagować. Nagranie jest niesamowite.

Dziewczynka została osaczona przez psy

Nie da się ukryć, że psy dużych ras mogą budzić respekt. Bez wątpienia te czworonogi posiadają ogromną siłę. Do tego typu psów z pewnością można zaliczyć owczarki niemieckie. Psy te często są wykorzystywane do różnych zadań specjalnych. Całe stado mogłoby być naprawdę niebezpieczne. Czternaście zwierząt nagle otoczyło 5-latkę. 

Dziewczynka w najlepsze bawiła się na polanie. Nagle wokoło niej pojawiło się stado wielkich czworonogów. Psy w tak dużej grupie przeraziłyby nie jedną osobę. Tata dziecka musiał szybko zareagować. Cały incydent został zarejestrowany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało kto spodziewałby się takiego obrotu sytuacji

Kiedy dziewczynka oddawała się zabawie na świeżym powietrzu w jej kierunku nagle ruszyły psy. Przerażenie byłoby w większości przypadków jak najbardziej wskazaną reakcją. Jednak stało się coś czego mało kto by się spodziewał. Tata 5-latki musiał zareagować. Nie mógł stać z założonymi rękoma. Szybko w nich znalazł się jego telefon.

Psy podbiegły do dziecka i razem z nim zaczęły wspólne harce. Dziewczynka podrzucała im zaschniętą trawę, a te ją łapały. Sytuacja, która wyglądała na potencjalnie niebezpieczną, okazała się niezwykle uroczą zabawą czternastu owczarków niemieckich i 5-latki.

- Owczarki niemieckie z miejscowości Kennel Finika w Norwegii i 5-letnia Pernille bawiąca się sama z 14 psami. Kto powiedział, że owczarki są niebezpieczne w stosunku do dzieci? Psy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi - skomentował ojciec dziecka pod nagraniem zajścia.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: rząd zmienia prawo, ale tylko na 5 dni. Już od jutra nowe przepisy
2. Wielkanoc we wrześniu? Watykan wydał dekret ws. koronawirusa

Dziewczynka i psy podbiły internet. Tata dziecka umieścił nagranie na serwisie YouTube. Miliony wyświetleń nie mogą kłamać. Całe zajście urzekło internautów. Owczarki niemieckie po raz kolejny udowodniły, że są idealnymi psami rodzinnymi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Szczepionka na koronawirusa będzie już niebawem? Właściciel Hoffenheim podał radosną nowinę, znamy datę
  3. Polski europoseł ma koronawirusa, pilnie trafił do szpitala. Opublikował poruszające słowa
  4. Prawda o zmarłej na koronawirusa 37-latce wyszła na jaw. Zataiła kluczowe informacje, 100 osób w kwarantannie
  5. Wybuch w południowej Polsce, są ofiary śmiertelne. Porażająca prawda na temat tragedii wyszła na jaw
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News