Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć

Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć Źródło: .

Psy potrafią schować się w tak absurdalnych miejscach, że czasem wręcz trudno w to uwierzyć. Większość czworonogów lubi jednak sprawiać swoim właścicielom figle i w magiczny sposób wtapiają się w otoczenie.

Psy czasem mogą wyprowadzić z równowagi. Właściciele mają ogromny problem z odnalezieniem swoich pupili, kiedy stapiają się z otoczeniem: czarny jamnik na czarnych kafelkach lub puchaty biały pies leżący na równie puchatym jasnym dywanie świetnie się bawią, kiedy my siwiejemy z obaw o niego. Ten pies zdecydował się schować w stadzie owiec. Znajdziesz go w ciągu minuty? Poniżej tekstu znajduje się zdjęcie w pełnej rozdzielczości oraz rozwiązanie.

Psy uwielbiają zabawę w chowanego

Pora na zagadkę, aby rozruszać umysły i zapewnić sobie chwilę dobrej zabawy. Zdjęcie stada owiec, w którym ukrył się pies, zostało zrobione zimą, na tle pasma w południowo-zachodniej części  stanu Wyoming w USA. Bardzo popularne są tam psy pasterskie - postawne, najczęściej białe psiska, które pomagają zaganiać bydło i owce.

Duże psy pasterskie, takie jak nasz psotnik, są zwykle wykorzystywane do ochrony owiec. Często od szczeniaka poznają nowych "znajomych" - w ten sposób niesamowicie zżywają się z nimi i są bardzo tolerancyjne dla ich niektórych dziwnych zachowań. Rasy takie jak te były hodowane zwłaszcza po to, by wyhodować idealnie białego, puszystego i tolerancyjnego psa, który z łatwością mógłby zmieszać się ze stadem - w ten sposób pasują do siebie i nie płoszą owiec. Przez to kojoty nie raz pomyliły owcę z psem.

Wracamy do zagadki - gdzie znajduje się pies?

Kluczem do rozwiązania jest czarny pysk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies, który ukrył się na zdjęciu zachowuje się tak, jakby był w swoim żywiole. Nic dziwnego - lubi swoją pracę tak samo jak droczenie się z owcami. Jego pan czasem ma problemy z jego znalezieniem. Dziś zagadka została przedstawiona internautom. Mało kto odnajduje psa dostatecznie szybko. Tylko 5% osób może poszczycić się na tyle sokolim wzrokiem, że wystarczy im rzut oka, aby rozwiązać problem.

Dzisiaj grzeje: 1. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję. Niestety, nie żyje
2. Żona Zenka Martyniuka nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest mieć sławnego męża

Kilka wskazówek - pies jest nieco jaśniejszy od owiec. Ma też o wiele ciemniejszy pysk, który lekko wyróżnia się na tle stada. Znajduje się też na dole zdjęcia. Widzisz go już?

ROZWIĄZANIE:

Fot. facebook.com/‎Jennifer Dutton

Najlepsze newsy dnia:

  1. 18-latka chciała powiększyć biust. Podczas zabiegu doszło do uszkodzenia mózgu
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Wzięła suczkę ze schroniska. Pierwszej nocy obudziła się i na nią spojrzała, wybuchła płaczem
  4. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
  5. Roksana Węgiel zalana łzami przed kamerami. Tragiczne wydarzenia w filmie z młodą piosenkarką
  6. Zaciągnął 3-latkę do toalety w McDonald's. Doszło do horrendum jakiego świat nie widział

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News