Znaleźli psa, który 50 lat był uwięziony w drzewie. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Znaleźli psa, który 50 lat był uwięziony w drzewie. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: screen/YouTube

Psy niestety często znajduje się porzucone. Ten czworonóg czekał uwięziony przez 50 lat. Drwale znaleźli jego ciało w środku drzewa - nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Drwale odnajdują w drzewach najróżniejsze rzeczy - od robactwa po gniazda ptaków - jednak nie często są to psy. Ta ekipa dokonała niecodziennego odkrycia, w trakcie wycinki.

Podczas wycinki drwale spodziewają się, że mogą natrafić na schowane w drzewach ptactwo, ale na pewno nie psy. Ci pracownicy byli długo w szoku po tym, co odkryli. Zorientowali się, że wewnątrz pnia jednego ze starych drzew znajdują się zmumifikowane zwłoki czworonoga. Ciało psa było bardzo dobrze zachowane. Drwale długo nie zapomną tego dnia w pracy.

Zmumifikowane psy

Niektóre psy myśliwskie potrafią wczołgać się w różne zakamarki, ścigając zwierzynę. Prawdopodobnie pies, którego zwłoki znaleźli drwale, był jednym z nich. Oszacowano, że drzewo, które stało się trumną czworonoga, ścięto 60 lat temu. Zwierzę prawdopodobnie utknęło w nim, kiedy goniło swoją ofiarę. Przez długi czas nie mogło się wydostać - wreszcie zdechło z głodu i pragnienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdechłe psy rzadko trafiają do muzeów, ten okaz był jednak bardzo dobrze zachowany. Dzięki trumnie z pnia, skóra psa wysuszyła się, zamiast zgnić. Drzewo zatrzymało również zapach, który mógłby przyciągnąć insekty. Dlatego uznano, że psia mumia powinna trafić do muzeum przemysłu leśnego w stanie Georgia. Po tym, jak "Newsweek" napisał o tym niesamowitym odkryciu, pojawiło się mnóstwo odwiedzających, którzy chcieli zobaczyć zmumifikowanego czworonoga.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach

2. Matka dodała wstrząsające zdjęcie z noworodkiem. Chce, by lekarze zapłacili za swój błąd

Psy - żywe czy martwe - zawsze przyciągają uwagę internautów. Ci szybko wymyślili mumii imię - "Stuckie", co po angielsku znaczy "utknąć". Wciąż pojawia się mnóstwo chętnych do zobaczenia gabloty z niecodzienną mumią. Goście muzeum nadal mogą odwiedzić muzeum, by zobaczyć psa, który - choć próbował - nie dopadł swojej ofiary i skończył marnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”
  2. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca
  6. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów

źródło: o2.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News