Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie

Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie

Psy są nieustannie narażone na wiele problemów zdrowotnych, z czego właściciele często nie zdają sobie z tego sprawy. Historia tego czworonoga powinna być przestrogą dla wszystkich.

Psy kochają biegać po lasach czy polach, nie zważając na to, czy nie czyha tam na nie jakieś niebezpieczeństwo. Sami opiekunowie najczęściej nie mają pojęcia, że ich ukochanemu pupilowi może coś grozić. Gdy zajrzeli do pyska tego czworonoga, o których za chwilę wam opowiemy, zamarli z przerażenia. Jego smutny los powinien być ostrzeżeniem dla wszystkich posiadaczy psów. 

Psy nie mogą czuć się bezpiecznie. Aż trudno uwierzyć, co ten zwierzak miał w pysku 

Historia Baileya jest nieprawdopodobna i zdecydowanie może mrozić krew w żyłach. Pewnego dnia jego właściciel zauważył, że psiak nie chce jeść, jest osowiały i, choć zawsze uwielbiał się bawić, teraz raczej od tego stroni. Od razu wzbudziło w nim to spore podejrzenia, dlatego nie zwlekając ani chwili zabrał go do weterynarza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lekarka zajęła się Baileyem, a słysząc o jego podejrzanym zachowaniu wiedziała, od jakiej czynności powinna rozpocząć badanie. Zajrzała do pyska czworonoga i zamarła. Zobaczyła 30 biedronek przyklejonych do podniebienia biednego zwierzaka, który przez tak długi czas w żaden sposób nie mógł zaalarmować, że coś jest nie tak. Widok był odrażający. Stworzenia, które przyczepiły się do podniebienia, to tak naprawdę harlekin lub biedronka azjatycka. Powodują straszny ból, a nawet mogą doprowadzić do śmierci swojej "ofiary". Na szczęście szybko udało się zapanować nad dramatyczną sytuacją, dzięki czemu Bailey znów zaczął cieszyć się życiem. Lekarka postanowiła jednak przestrzec wszystkich właścicieli psów. 

Dzisiaj grzeje: 1. A jednak! Justyna Żyła wychodzi za mąż, wiadomo, kto będzie jej przyszłym mężem
2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

- Jeśli twoje zwierzę się ślini lub pieni w ustach, spójrz czy aby czasem nie ma biedronek w pysku. Powodują one wrzody na języku i ustach, a ich ugryzienie jest bardzo bolesne. Zamieściłam zdjęcie nie po to, aby wystraszyć ludzi, tylko po to, aby właściciele zwierząt domowych zdążyli podjąć odpowiednie działania, gdy jeden z ich zwierzaków ślini się nadmiernie lub ma widoczną pianę w ustach - powiedziała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie
  2. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  3. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć
  4. Tragedia, smutek i płacz. Nie żyje uwielbiana aktorka z serialu na TVP, widzowie ją kochali
  5. Przepis na hitowe ciasto z czasów PRL-u wymaga tylko 3 składników. Lekkie i pyszne przypomina błogie dzieciństwo
  6. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc

Źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News