Na chwilę zostawiła psa w samochodzie. Gdy wróciła zamarła z przerażenia, widok auta totalnie ją zdruzgotał

Na chwilę zostawiła psa w samochodzie. Gdy wróciła zamarła z przerażenia, widok auta totalnie ją zdruzgotał Źródło: piqsels

Psy nie powinny pozostawać zamknięte w samochodach. Nie zastosowała się do tego jedna z mieszkanek Warszawy, która zostawiła swojego pupila w aucie. Po powrocie nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Psy to najbliższe człowiekowi zwierzęta. Często są nazywane nawet "najlepszymi przyjaciółmi" ludzi. Na pewno nie powinno się ich zostawiać zamkniętych w samochodach. Przekonała się o tym mieszkanka Warszawy, która zostawiła swojego pupila na godzinę, zamkniętego w pojeździe pozostawionym na parkingu. Kobieta nie spodziewała się widoku, jaki zobaczyła po powrocie do auta. 

Psy są łakomym kąskiem dla złodziei

Do zdarzenia doszło 12 listopada wieczorem na warszawskim Starym Mieście. Nieznany sprawca włamał się do zaparkowanego samochodu i wyciągnął z niego suczkę rasy owczarek niemiecki. W aucie znajdowało się kilka wartościowych przedmiotów, ale złodziej ukradł jedynie psa. Na tej podstawie można stwierdzić, że zdarzenie nie było przypadkowe. Włamywaczowi musiało zależeć na zdobyciu tego czworonoga. 

Poszkodowana twierdzi, że złodziej prawdopodobnie będzie chciał sprzedać skradzioną suczkę niespodziewającym się niczego, nowym właścicielom. Pies w momencie kradzieży miał zaledwie 4 miesiące, więc był szczeniakiem. Razem z nią skradziono jego transporter. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właścicielka apeluje o pomoc

- Bardzo proszę o pomoc... jeśli ktoś ją widział, kogoś z transporterem szaro-czarnym poruszającym się w okolicach ulic: Bednarska, Dobra, Sowia, Zgrupowania AK, Skwer Radiowej Rodziny Matysiaków i okolice samej starówki jak i Wisłostrada na tej wysokości to proszę o kontakt - napisała właścicielka na facebooku.

Podkreśliła, żeby być czujnym na serwisach oferujących sprzedaż zwierząt. Jednym z nich może być skradziona suczka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Na sam apel szybko zareagowali internauci, którzy jednak byli oburzeni przede wszystkim postępowaniem właścicielki skradzionego psa. Skrytykowali zostawienie suczki zamkniętej w samochodzie. Po fali krytyki kobieta usunęła swoje ogłoszenie, ale dalej poszukuje swojej pupilki i liczy, że ktoś jej pomoże. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić                                                                            

źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News