Wziął psa w ramiona i zaczął mu śpiewać kołysankę. Nawet on nie przewidział reakcji zwierzaka, wszystko się nagrało

Wziął psa w ramiona i zaczął mu śpiewać kołysankę. Nawet on nie przewidział reakcji zwierzaka, wszystko się nagrało Źródło: The Asher House YouTube.com

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka i trudno się z tym nie zgodzić, patrząc na ogrom potwierdzających ją dowodów. W sieci swego czasu pojawiło się nagranie dokumentujące niezwykłą więź między psem a jego właścicielem. Przypadkiem udało mu się uchwycić coś, czego nawet on sam się nie spodziewał. Zwierzaki to naprawdę wdzięczni kompanii, którzy często pozytywnie zaskakują nas swoim zachowaniem.

Psy potrafią rozbroić nas swoim zachowaniem, ale tym razem futrzak był jedynie biernym bohaterem całej historii. Nie musiał robić dosłownie nic, a i tak skradł nasze serca, ale jeśli tylko obejrzycie to nagranie, to zrozumiecie nasze emocje. 

To niesamowite, jak urocze potrafią być psy

Psy nie muszą wiele robić, aby sprawić, że serca topnieją i jedyne o czym myślimy to pogłaskanie ich przyjaznych pysków. Właściciel tego psiaka zdecydował się nieco powygłupiać, ale nie mógł przewidzieć rezultatu, jaki dzięki temu osiągnie. Wszystko się nagrało i film podbił internet zachwycony reakcją na odśpiewanie przez mężczyznę kołysanki. Po prostu wziął swojego psa na ręce i zaczął śpiewać mu dobrze znaną melodię służącą do usypiania dzieci. Okazało się, że nawet on nie był w stanie przewidzieć tego, jak zachowa się jego pies, niemniej mimo swojego zdziwienia starał się nie wpłynąć na reakcję psa. Widok jest naprawdę rozbrajający.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wziął psa w ramiona i zaczął mu śpiewać

To, co widzimy na nagraniu, wydaje się naturalne i często można zaobserwować taki obrazek w większości polskich domów. Jest jednak jedna różnica, gdyż zamiast dziecka w ramionach dumnego "rodzica" spoczywa piękny golden retriever i czerpie niesamowitą przyjemność z tego, że jego pan zdecydował się na krótki pokaz wokalnych umiejętności. Pies analogicznie do dziecka słuchającego kołysanki zaczął powoli się wyciszać, aż w końcu zasnął i wyglądał niczym rozkoszny bobas odpoczywający po dniu pełnym przygód. Najlepiej włączyć film umieszczony na kanale The Asher House w serwisie YouTube i sprawdzić, czy tak jak my uważacie, że między ludzkim bobasem a słodkim psem praktycznie nie ma różnic.

Dzisiaj grzeje: 1. Zacznie się 22 czerwca. Wtedy zakaz przestanie obowiązywać, zapadła ostateczna decyzja

2. 9-tygodniowy berneńczyk wstał o 7 rano gotowy na zabawę. Mina drugiego 10-letniego psa zdradza wszystko

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka

Widać, że tę dwójkę łączy niesamowita więź i cieszy, że psy trafiają do pełnych miłości domów, ponieważ niestety wiele słyszy się o okrucieństwie wobec zwierząt. Patrząc na reakcje psa na kołysankę trudno zrozumieć jak ktoś mógłby zadać ból tak słodkiemu zwierzęciu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
  2. Zobaczył tonącego psa, rzucił się na ratunek. Sposób w jaki zwierzak mu się odwdzięczył, chwyta za serce
  3. Koleżanki zamówiły makaron z rybą i wodę. Gdy zobaczyły rachunek niemal dostały apopleksji, skandaliczna kwota
  4. Popularny lek po cichu zniknął z aptek. Może być śmiertelnie niebezpieczny, informacja o składzie poraża
  5. Mama jechała na rowerze i trzymała córkę za rękę. Chwilę później stała się rzecz, której nie mogły przewidzieć, okropne
  6. Szczeniak nauczył się krzyczeć, ale nie potrafi szczekać. Wideo wbija w fotel

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News