Pies codziennie wsiada do autobusu i wysiada na tym samym przystanku. Powód odbiera mowę

Pies codziennie wsiada do autobusu i wysiada na tym samym przystanku. Powód odbiera mowę

Niektóre psy są wyjątkowo samodzielne. To zwierzę codziennie podróżuje autobusem. Pasażerowie komunikacji miejskiej są zaskoczeni.

Psy zaskakują nas niejednokrotnie. To zwierzę jednak jest prawdziwym ewenementem. Znają je nawet kierowcy autobusów.

Suczka, która wabi się Eclips i jest dowodem na to, że psy potrafią być bardziej samodzielne, niż możemy podejrzewać. Pies codziennie sam wychodzi z domu, kiedy chce iść na spacer. Nie potrzebuje towarzystwa właściciela, dzięki czemu, jej opiekun może spokojnie czekać w mieszkaniu na powrót psa. Fakt, że Eclipse potrafi nawet korzystać z komunikacji miejskiej, zdumiewa jeszcze bardziej.

Psy, które jeżdżą autobusami

Najprawdopodobniej wszyscy kojarzą bajkę "O psie, który jeździł koleją", jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak samodzielne potrafią być psy. Eclipse powinna przekonać wszystkich niedowiarków, którzy wątpią w inteligencję czworonogów. Pies codziennie wsiada do autobusu, żeby dostać się do swojego ulubionego parku dla psów i pobawić się z innymi zwierzętami. Po wszystkim grzecznie czeka na przystanku, żeby wrócić tą samą drogą. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze suczka podróżuje bez właściciela.

- Każdego dnia sama opuszcza swój dom i jedzie autobusem do centrum parku dla psów, gdzie spędza kilka godzin na ćwiczeniach i nawiązaniu przyjaźni, a następnie wraca autobusem do domu - relacjonuje kobieta z Seattle.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy takie jak Eclipse, okazują się być całkowicie samodzielne. Suczka wykazuje się niesamowitymi umiejętnościami, które przysparzają problemy nawet niektórym ludziom. Pies ma znakomitą orientację w terenie oraz niezawodne poczucie czasu. Doskonale wie, kiedy musi wyjść z domu, żeby zdążyć na swój autobus. Wracając do domu, również nigdy się nie spóźnia. Bez obaw - Eclipse nie jeździ na gapę. Jego właścicielka zapewnia, że przepustkę autobusową ma przyczepioną do kołnierza.

Dzisiaj grzeje: 1. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości

2. Niestety, umarła nastoletnia córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować przed chorobą i pomóc jej rodzinie

Eclipse jest przykładem na to, że psy nie są zdane na łaskę swoich właścicieli. Jeśli jej opiekun jest zbyt zmęczony lub zapracowany, suczka może złapać autobus i sama dostać się parku na spotkanie z innymi czworonogami. Ciekawe, co myślą o tym inne psy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. 30 minut i 3 składniki - tylko tyle trzeba, by przygotować pyszne ciasto. Dziecinnie prosty przepis, zawsze wychodzi
  4. Na pogrzebie dziecka balonik odrywa się od trumny i leci w kierunku zrozpaczonej matki. Chwilę później dzieje się niewyobrażalna rzecz
  5. Placki ziemniaczane odchodzą do lamusa, teraz rządzą fuczki. Fenomenalny przepis na pyszne placuszki odbiera mowę

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News