Husky cały czas wąchał jej brzuch. Kiedy w końcu poszła do lekarza usłyszała porażającą diagnozę

Husky cały czas wąchał jej brzuch. Kiedy w końcu poszła do lekarza usłyszała porażającą diagnozę Źródło: Facebook / Stephanie Herfel

Psy mają niesamowitą intuicję. Potrafią błyskawicznie wykryć niebezpieczeństwo czyhające na ich właścicieli. Tak było w przypadku husky'ego, który nie chciał przestać wąchać brzucha swojej pani.

Psy, pomimo tego że nie potrafią mówić, mają nam do przekazania wiele cennych informacji. Już wielokrotnie ratowały swoich właścicieli przed włamywaczami czy groźnym pożarem. Niestety, często zdarza się, że ignorujemy ich szczekanie i dawane nam niewerbalne sygnały. Gdyby ta kobieta również nie posłuchała swojego czworonożnego towarzysza, mogłoby to skończyć się dla niej największą tragedią. 

Psy, które ratują życie swoich właścicieli

Stephanie zauważyła, że jej suczka husky o imieniu Sierra zachowuje się względem niej inaczej niż zwykle. Piesek kładł się na brzuchu swojej pani i obwąchiwał go pyskiem. Kobieta zupełnie to zignorowała, jednak kiedy znalazła psa w szafie zwiniętą w kłębek z pyskiem na ogonie, mokrymi oczami i zmarszczonymi brwiami, zaczęła zastanawiać się, co czworonożna towarzyszka chce jej przekazać. Odczytała jej zachowanie jako sygnał, że należy wybrać się do lekarza. Stephanie była niezwykle zdruzgotana, gdy usłyszała okrutny wyrok - zdiagnozowano u niej raka jajnika w trzecim stadium. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Husky kilkukrotnie uratował kobietę

Po błyskawicznej operacji i sześciomiesięcznym leczeniu, Stephanie odzyskała zdrowie. Niestety, dwa lata później nowotwór wrócił i zaatakował wątrobę. Kiedy pies znowu zaczął zachowywać się podobnie jak za pierwszym razem, kobieta niezwłocznie udała się do lekarza. Specjalista potwierdził słuszność tych domysłów, mimo że na początku sam nie potrafił wykryć raka na podstawie badań. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”

2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Naukowcy z Experimental Biology wykazali, że węch psa może być nawet 10 tysięcy razy silniejszy niż u człowieka, dzięki czemu potrafi on wyczuć to, czego my nie jesteśmy w stanie. W badaniach wzięły udział cztery beagle - każdy z nich potrafił odróżnić próbkę zdrowej krwi od próbki krwi osoby chorej na raka. 

Wnioski są proste - słuchajmy tego, co mają nam do powiedzenia zwierzęta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu
  4. Nigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączenia
  5. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Źródło: wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News