Potworna tragedia. Chciały tylko uratować psy ze schroniska, 3 kobiety nie żyją

Potworna tragedia. Chciały tylko uratować psy ze schroniska, 3 kobiety nie żyją Źródło: .

Psy miały zostać uratowane przez 3 kobiety. Niestety doszło do potwornej tragedii, sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Niestety bohaterki nie przeżyły.

Psy znalazły się pod wodą na skutek wielkiej powodzi, jaka 13 listopada przeszła przez centralną część Słowacji. Miasteczko Rewucza jest jednym z tych, które ucierpiały najbardziej przez wylanie się rzeki Murań. Wśród ofiar kataklizmu znajdują się trzy kobiety pracujące w miejskim schronisku dla zwierząt, które próbowały ratować tonące zwierzaki. Cena, jaką zapłaciły za swój bohaterski czyn, rozdziera serca.

Psy się topiły, a opiekunki próbowały je ratować. Wstrząsające doniesienia słowackiej policji

Według ustaleń służb, do wielkiej tragedii doszło w okolicach godzin wieczornych, kiedy to woda w rzece Murań zaczęła osiągać niebezpiecznie wysoki poziom. Wiele budynków znalazło się na chwilę pod wodą, a najbardziej dramatyczne sceny rozegrały się w schronisku, w którym zginęło nie tylko wiele zwierząt, ale również niestety trzy kobiety, które próbowały ratować psiaki.

- Niefortunne wydarzenie miało miejsce dziś wieczorem w Revúca. Trzy kobiety miały ratować zwierzęta ze schroniska, niestety ciągnął je silny prąd rzeki Muranki. Niedawno w rzece znaleziono bezwładne ciało kobiety, której tożsamości jeszcze nie znamy. Na miejscu pracują policjanci i inne służby ratownicze - napisała słowacka policja w specjalnym komunikacie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Premier Słowacji przesyła kondolencje do rodzin zmarłych

Premier Słowacji, Peter Pellegrini, był zmuszony do przerwania swojej wizyty dyplomatycznej na Cyprze i czym prędzej wrócił do ojczyzny. Prezes tamtejszej rady ministrów potwierdził śmierć trzech pracownic ośrodka i przesłał kondolencje dla rodzin. Potwierdził także śmierć trzech kobiet i okoliczności ich śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

- W Nitrze wydarzyła się straszna tragedia. Natychmiast zakończyłem oficjalną wizytę na Cyprze i wracam na Słowację. Żal mi wszystkich ofiar i składam szczere kondolencje wszystkim, którzy przeżyli - napisał polityk na swoim Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News