Jej psy dziwnie się zachowywały od wprowadzki narzeczonego. Zainstalowała kamerę i odkryła wstrząsającą prawdę

Jej psy dziwnie się zachowywały od wprowadzki narzeczonego. Zainstalowała kamerę i odkryła wstrząsającą prawdę Źródło: YouTube/Leonardo Bremer

Psy potrafią poznać prawdziwy charakter człowieka, nie zamieniając z nim nawet jednego słowa. To, co wyczuły czworonogi tej kobiety w jej narzeczonym, sprawiło, że już nigdy nie spojrzy tak samo na obcego mężczyznę. Do tej pory nie może uwierzyć w to, co zobaczyła na nagraniu.

Psy Ninny Mandi z Rio de Janeiro wiele dla niej wycierpiały. Przez cały czas, gdy jej narzeczony mieszkał z nimi pod jednym dachem, w ich wspólnym domu działy się straszne rzeczy. Kobieta nie miała pojęcia, że mężczyzna, którego wybrała, ma w sobie aż tak straszne instynkty. Gdyby nie jej ukochane zwierzęta, również ją mógł spotkać podobny los.

Psy wycierpiały wiele z rąk zwyrodnialca

Mężczyzna, który zamieszkał z kobietą i jej psami w domu, zdecydowanie nie miał serca dla zwierząt, a jak wiadomo nastawienie człowieka do czworonożnych przyjaciół często bywa odzwierciedleniem jego charakteru. Gdy Ninna zauważyła, że jej psy uciekają od mężczyzny i nie chcą się z nim bawić, coś ją tknęło. Bez jego wiedzy zainstalowała w mieszkaniu kilka kamer i pod swoją nieobecność włączała je, aby pokazywały jej, co się dzieje w pomieszczeniach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To, co ujrzała, było okropne. Na mrożącym krew w żyłach filmiku widać, jak pies Ninny ucieka przed mężczyzną i chowa się przed nim pod stołem. Mężczyzna jednak ewidentnie ma chęć zrobić zwierzęciu krzywdę i idzie za nim. Wyciąga go spod stołu i rzuca nim o ziemię. Pies znowu przed nim ucieka, a ten znowu go goni - i tak bez przerwy przez około cztery godziny.

Ninna wiedziała, że musi od niego odejść

Zapłakana kobieta podjęła błyskawiczną decyzję - musiała pozbyć się agresywnego człowieka z domu. Myślała nie tylko o tym, co może przydarzyć się jej czworonogom, ale też o tym, co po ślubie mógłby zrobić z nią i z dziećmi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka urodziła w klubie. Zaczęła rodzić na środku parkietu
2. Tragiczna wiadomość obiegła media z samego rana. Wielu Polaków w żałobie, nie żyje uczestnik obrad Okrągłego Stołu

To przestroga dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad bliższą relacją - warto patrzeć na to, jak partner zachowuje się przy zwierzętach i czy wzbudza ich zaufanie. Czasem zachowanie czworonożnych przyjaciół może wyjawić przykrą prawdę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Najpiękniejsza 36-latka świata wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż. Zarobi kosmiczne pieniądze
  5. Noworodek cały pokryty łuskami, rodzicom włosy stają dęba. Czym jest "płód Arlekina"?

źródło: zobacz to

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News