Pies był ranny, potrzebował pomocy. Kobieta od ratownika usłyszała tak niecenzuralne słowa, że aż wstyd je przytaczać

Pies był ranny, potrzebował pomocy. Kobieta od ratownika usłyszała tak niecenzuralne słowa, że aż wstyd je przytaczać Źródło: unsplash.com/Ruby Schmank

Psy są niezwykle ważne dla pani Żanety. Gdy tyko zobaczyła ranne zwierzę, natychmiast zadzwoniła do ratownika. To, co usłyszała, zwala z nóg.

Psy bardzo często są uzależnione od pomocy ludzi. Zdarza się, że ranne zwierzęta są zdane same na siebie, jeśli nikt nie zwróci na nie uwagi. Pani Żaneta nie chciała być obojętna na krzywdę czworonoga, dlatego natychmiast zadzwoniła do odpowiednich służb. Nie sądziła, że usłyszy tak niecenzuralne słowa.

Psy nie liczą się dla ratownika

Pani Żaneta prowadzi dom dla bezdomnych zwierząt. Pewnego dnia zgłosiła się do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Pińczowie z prośbą o pomoc dla rannego psa. Czworonóg potrzebował pilnej pomocy, a ona sama nie mogła mu jej udzielić. Liczyła, że ratownik, który odebrał telefon, wykaże zrozumienie i zechce pomóc poszkodowanemu zwierzęciu. Jednak to, co usłyszała w słuchawce, nie nadaje się nawet do przytoczenia.

Ku zdziwieniu kobiety, osoba odpowiedzialna za ratowanie życia zwierząt wcale nie przejęła się losem psa. Wręcz przeciwnie, ratownik miał powiedzieć pani Żanecie, żeby ta pocałowała go w d*pę. Oburzona takim zachowaniem obrończyni zwierząt natychmiast zgłosiła zajście do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii, aby tam wyciągnięto odpowiednie konsekwencje wobec ordynarnego pracownika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawa będzie rozpatrywana

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii przyjął zgłoszenie i zaczął badać sprawę. Muszą najpierw ustalić, czy faktycznie mężczyzna użył takich słów.

- Obecnie weryfikujemy, czy zaistniała sytuacja miała miejsce. Musimy się upewnić czy rzeczywiście pracownik użył takich słów w stosunku do pani, która prosiła o pomoc - zajmuje się tym jego bezpośredni przełożony w Pińczowie. Jeśli doszło do takiej sytuacji - jest to dla nas niedopuszczalne i zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencję - powiedział Tadeusz Kulkiewicz, Świętokrzyski Wojewódzki Lekarz Weterynarii.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Jak na razie ratownik miał telefonicznie przeprosić panią Żanetę. Ta, mimo przyjęcia przeprosin, nadal chce, aby mężczyzna poniósł surowe konsekwencje swojego zachowania. Jeśli okaże się, że faktycznie użył takich słów, sprawa zostanie przekazana rzecznikowi dyscyplinarnemu, a potem komisji dyscyplinarnej. Dopiero wtedy będzie wiadomo jaką karę poniesie pracownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Wielu Polaków straci dużo pieniędzy. Rząd położy łapę na twoich oszczędnościach
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News