Można dostać bzika. Wszyscy mają problem z odgadnięciem jakie to zwierzę, prawda powala na łopatki

Można dostać bzika. Wszyscy mają problem z odgadnięciem jakie to zwierzę, prawda powala na łopatki Źródło: .

Psy potrafią nieźle zaskoczyć swoimi pozami. Zdjęcia niektórych, gdy zostały opublikowane w sieci, okazywały się prawdziwym hitem, a to wcale nie jest wyjątkiem. Można dostać bzika.

Nie tylko psy, ale i wiele innych zwierzaków, często stają się bohaterami tzw. memów. Niekiedy nie potrzeba nawet żadnego żartobliwego dopisku, bowiem już sama fotografia może rozkładać na łopatki. W tym przypadku zdjęcie wywołało ogromne poruszenie wśród internautów, którzy nie potrafią rozpoznać co faktycznie się na nim znajduje. Opcji pojawia się wiele, a prawda zwala z nóg.

Wszyscy mają problem z odgadnięciem jakie to zwierzę. Psy, koza czy świnia? 

Widząc powyższe zdjęcie niektórzy są wręcz przekonani, że widzą na nim kozę. Inni zaś snują, że to świnia stała się bohaterką fotografii, a zdarzają się i tacy, którym wydaje się, że widzą tam dwa psy. To właśnie ci ostatni są najbliżsi trafnej odpowiedzi, choć wciąż nie trafili w tą właściwą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prawda chyba każdego może zaskoczyć, a by ją poznać, wystarczy obrócić zdjęcie. Patrząc pod innym kątem można bez problemu rozpoznać jakie zwierzę znajduje się na fotografii, a jest to pies. To co wydawało się pyszczkiem czworonoga, tak naprawdę jest uchem, a to, co wydawało się uchem, jest pyszczkiem. Nieprawdopodobne, prawda?

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci
2. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne

Internauci szaleją na punkcie tego zdjęcia i zgodnie stwierdzają, że patrząc na nie można dostać bzika. Choć problem w rozpoznaniu zwierzaka jest uzależniony od niefortunnej pozy psa, fotka jest doskonałym przykładem złudzeń optycznych, które stają się w sieci coraz popularniejsze. Kolejne obrazki przyprawiają odbiorców o zawrót głowy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. ZUS zakończył wysyłkę ważnych informacji. Lepiej jak najszybciej otworzyć list
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

Źródło: thedodo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News