Filmik ma prawie 7 milionów wyświetleń. Niebywałe, co psy wyprawiają ze skakanką, płaczemy ze śmiechu

Filmik ma prawie 7 milionów wyświetleń. Niebywałe, co psy wyprawiają ze skakanką, płaczemy ze śmiechu Źródło: Twitter/Ben Hall

Psy nieraz już zaskakiwały ludzi swoimi umiejętnościami. Ten mężczyzna ma naprawdę niebywałe podejście do zwierząt. Wyszkolił je tak, że ludzie przecierają oczy ze zdumienia, kiedy to widzą.

Psy to nie tylko najlepsi przyjaciele człowieka, ale również mądre zwierzęta, które łatwo nauczyć widowiskowych sztuczek. Niejednokrotnie na pokazach cyrkowych możemy oglądać wyszkolone zwierzęta, które robią niesamowite rzeczy. Tak jest też z tymi pudlami, które zaskakują swoimi umiejętnościami.

Psy zrobiły ze skakanką coś niesamowitego

Ten mężczyzna wie jak wyszkolić swoje psy. Pewien internauta zamieścił na popularnym portalu społecznościowym, Twitterze, nagranie z wyszkolonymi psami, które wykonują niesamowite sztuczki. Film zebrał ogromną ilość polubień - ponad 380 tysięcy. Ponadto odtworzony był prawie 7 milionów razy.

Na nagraniu można zauważyć, jak mężczyzna skacze na skakance, a obok niego skaczą niemal idealnie szsynchronizowane trzy pudle. Do reszty rodzeństwa po chwili dołącza czwarty psiak i w efekcie można oglądać, jak cztery zwierzaki, bez najmniejszego potknięcia czy błędu, podskakują na skakance razem ze swoim właścicielem.

Internauci zachodzą w głowę, jak te psy się tego nauczyły

Internauci byli zachwyceni nagraniem, o czym świadczy nie tylko liczba odtworzeń czy polubień posta, ale także ilość ponad 100 tysięcy retweetów. Zachwytom nad zwierzakami nie było końca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szczerze, to chyba najsłodsze nagranie, jakie w życiu widziałem - pisał internauta.

- Utożsamiam się z tym po lewej, co dołączył później. Dokładnie tak wyglądam, gdy dzieje się coś na imprezie, a ja jeszcze nie wiem, o co chodzi - komentowała internautka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

- Daj spokój z podpisem. Zobacz te psy, jak one skaczą - czytamy dalej.

- Te zwierzaki są przekochane - skomentowała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News