Psy ludzka twarz
Instagram / Nori Porkchop
Maria Wieczorek - 12 Stycznia 2020

Trudno uwierzyć, że jest prawdziwy. Pies z ludzką twarzą podbija internet

Psy od kilku lat skutecznie podbijają media społecznościowe dzięki profilom prowadzonym przez obrotnych właścicieli. Jednym z popularnych na Instagramie czworonogów stał się Nori Porkchop, który zdobył rozgłos z naprawdę nietypowego powodu. Wielu internautów sądzi bowiem, że jego pyszczek bardzo przypomina ludzką twarz.

Psy należą do grupy najbardziej popularnych zwierząt domowych, dlatego też zdobycie przez czworonoga rozgłosu w sieci nie jest wcale takie łatwe. Wielu właścicieli stara się promować swoje zwierzaki na prawdziwe gwiazdy mediów społecznościowych. Niektóre za to zdobywają popularność dzięki niezwykłemu przypadkowi.

TVPTVP przekazało rozpaczliwy apel rodziców, zaginęła 17-latka. Zanim zniknęła działy się z nią osobliwe rzeczyCzytaj dalej

Psy z "ludzką" twarzą? Ten wygląda jak Seth Rogen

Nori Porkchop zasłynął w sieci jako pies z ludzką twarzą. Jest krzyżówką owczarka australijskiego oraz pudla i charakteryzuje się naprawdę nietypowym... uśmiechem. O zwierzaku zrobiło się szczególnie głośno, kiedy wielu internautów zwróciło uwagę na fakt, iż przypomina nieco Setha Rogena - kanadyjskiego aktora, znanego z takich produkcji jak "Donnie Darko", "Green Hornet", "Wywiad ze słońcem narodu", czy też "Steve Jobs".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MiłośćWyglądają na szczęśliwą parę, ale prawda zwala z nóg. Inne zdjęcia pokazują, jak naprawdę wygląda ich związekCzytaj dalej

- Zostałem otagowany przez dziesiątki osób, które mówią, że wyglądam jak ten pies i nic nie może mi bardziej schlebiać - żartował sam aktor na Twitterze, gdy o Norim zrobiło się wyjątkowo głośno.

Nori zdobył gigantyczny rozgłos dzięki nietypowemu wyglądowi

Dzisiaj grzeje:

1.Zrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnie
2. Prezydent poinformował o śmierci wybitnego człowieka. Jego zasługi dla Polski były nieocenione

Z wiekiem sierść Noriego nieco pojaśniała, przez co nie zaskakuje już internautów tak, jak kiedy był jeszcze szczeniakiem. Zdecydowanie zachował jednak wspomniany "uśmiech" oraz bardzo rozumne, spokojne spojrzenie.

Profil prowadzony przez właścicieli czworonoga obserwuje ponad 16 tys. internautów. Być może przy innych psich celebrytach nie jest to ogromna liczba, jednak swego czasu o Norim było w sieci zdecydowanie najgłośniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Pola RaksaPola Raksa rzadko wspomina o swoim małżeństwie. Wiele wycierpiała przez męża, dziś mało kto pamięta jej dramatCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News