Psy złapały trop
.
Klaudia Bochenek - 9 Maja 2020

Przełom w poszukiwaniach Kacperka? Psy złapały trop

Psy, które zostały sprowadzone do Nowogrodźca w miejsce zaginięcia 3,5-letniego Kacperka, złapały trop dziecka. Służby obecne na miejscu skupiają się na dwóch punktach, które wskazały wyszkolone czworonogi. Wszyscy na nowo odzyskali nadzieję na przełom w śledztwie.

Psy pojawiły się na terenie działek już 5 maja. Okazuje się, że podjęły trop, wskazując na dwa pewne miejsca. Strażacy, policjanci, wojsko, płetwonurkowie i inne służby przeszukują punkty ze wzmożoną siłą.

Specjalnie sprowadzone psy dały służbom wskazówkę

Policjanci wraz z resztą służb starają się dawać z siebie wszystko, by odnaleźć 3,5-letniego Kacperka. Pojawiło się nawet nagranie dokumentujące ich starania. Niestety, do tej pory mimo ogromnego nakładu sprzętu, czasu i pracy nie zdołali natrafić na najmniejszy ślad dziecka. Cała nadzieja pozostawała w czułym węchu specjalnie wyszkolonych psów, które nie zawiodły i tym razem.

Małgorzata Rozenek poinformowała o swoim dylemacie za pośrednictwem InstagramaPrzykre wieści o Małgorzacie Rozenek tuż porodem. Współczujemy, stała się rzecz, którą ją przerosłaCzytaj dalej

- Psy z Saksonii dołączyły do poszukiwań w ramach międzynarodowej policyjnej współpracy. Nie miały też daleko, bo Nowogrodziec leży niedaleko polsko-niemieckiej granicy - potwierdziła oficer prasowa bolesławieckiej policji, Anna Kublik-Rościszewska.

Psy brały udział w kilku głośnych akcjach, szykuje się przełom?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

Jak się okazuje, psy z Saksonii są szkolone nieco inaczej niż te polskie. Mają o wiele bardziej wyczulony węch - zadziwiające jest to, że potrafią podjąć trop nawet po 3 miesiącach od zaginięcia. Psy z Niemiec są dobrze znane polskim służbom, ponieważ brały już udział w głośnych poszukiwaniach zaginionej Ewy Tylman czy też Kajetana P., który zamordował 30-letnią kobietę.

Dzisiaj grzeje:

1.Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził

2. Poszukiwania zakończone, ciało znaleziono w rzece. Spełnił się najczarniejszy scenariusz

- Psy z Niemiec potwierdziły wcześniejsze ustalenia, których dokonaliśmy wspólnie z naszymi własnymi psami tropiącymi. Wskazały dwa przybliżone punkty. Gdybyśmy nie ustalili pewnych kwestii nie skupialibyśmy się na rzece - poinformowała oficer prasowa. Na razie nie natrafiono na ślad dziecka, ale to, co wyczuły psy jest mocno obiecujące. Czworonogi próbowały węszyć ślad także z poziomu rzeki, pływając pontonem ze swoimi opiekunami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie jednego jajka dziennie może przynieść zaskakujące efekty. Nie obawiaj się włączyć go do swojej diety
  2. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie
  3. Ujawniono, ile zarabia papież Franciszek. Wierni przecierają oczy ze zdumienia, nie mieli pojęcia
  4. Genialny, prosty trik na gotowanie parówek, o którym nikt nie wie. Będą smakować zupełnie inaczej, pychota
  5. 3/4 kierowców nie ma pojęcia, że popełnia karygodny błąd w myjni bezdotykowej. Niszczą samochody
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News