Pies zajrzał do trumny swojego nieżyjącego pana. Po kilku minutach doszło do zaskakującej sceny

Pies zajrzał do trumny swojego nieżyjącego pana. Po kilku minutach doszło do zaskakującej sceny

Psy mogą w bardzo dotkliwy sposób przeżywać śmierć swoich opiekunów. Gdy właściciel 13-letniej Sadie zmarł na zawał, suczka nie chciała jeść, spać, ani słuchać poleceń innych członków rodziny. Dopiero w czasie pogrzebu dokonała bolesnego odkrycia.

Psy, tak jak ich właściciele, są bardzo wrażliwe na stratę bliskiej osoby, do której były przyzwyczajone. Udowadnia to historia 13-letniej Sadie - niezwykle zżytej ze swym opiekunem suczki. Mężczyzna codziennie rano karmił psiaka, a później, gdy wychodził do pracy, pozwalał mu odprowadzić się do drzwi. Następnie Sadie przyglądała się przez okno, jak właściciel idzie chodnikiem wzdłuż domu, dopóki nie zniknął z jej pola widzenia. 

Psy w bolesny sposób przeżywają stratę właściciela

Niestety właściciel czworonoga niespodziewanie dostał zawału serca. Mężczyzna doznał nagłego ataku w swoim domu. Chociaż na miejscu zdarzenia szybko pojawili się ratownicy medyczni, opiekun psiaka zmarł w szpitalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sadie nie mogła zrozumieć, co stało się z jej właścicielem. Nie chciała jeść ani spać, nie słuchała innych członków rodziny. Schudła ponad 4 kilogramy. Większość czasu spędzała przy oknie, wypatrując powrotu opiekuna. Ten niestety już nigdy do niej nie wrócił. 

Niespodziewana, poruszająca scena

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Widząc to, jak od odejścia mężczyzny zaczęła zachowywać się suczka, właścicielka postanowiła zabrać ją na pogrzeb swego męża. Tam Sadie zobaczyła mężczyznę po raz pierwszy od czasu przewiezienia do szpitala. Psiak wsparł się na tylnych łapach i zajrzał do uchylonej trumny. Po raz ostatni mógł przyjrzeć się opiekunowi i w symboliczny sposób z nim pożegnać. Zaskakująca scena niezwykle poruszyła zebranych, którzy nie potrafili powstrzymać łez.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News