6 pitbulli otoczyło dziewczynkę. Po chwili wydarzyło się niespodziewane, aż trudno uwierzyć

6 pitbulli otoczyło dziewczynkę. Po chwili wydarzyło się niespodziewane, aż trudno uwierzyć Źródło: youtube.com Pitbull Channel

Psy otoczyły małą dziewczynkę. Aż trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się po kilku minutach. Wszystko zostało nagrane.

Psy od dawna uchodzą za najlepszych przyjaciół człowieka, choć wciąż istnieje grono osób szczerze wątpiących, czy te czworonogi są bezpiecznymi towarzyszami szczególnie dla najmłodszych. Mowa oczywiście nie o małych psiakach, jak np. york czy mops, a o wiele większych osobnikach, warzących niekiedy więcej niż dorosły mężczyzna. Film, który opublikowano w sieci ujawnił, jak jest naprawdę i nie pozostawił już żadnych złudzeń. Ciężko w to uwierzyć. 

Ogromne psy otoczyły dziewczynkę. Chwilę później wydarzyło się coś niewiarygodnego 

Trwające nieco ponad 2 minuty nagranie, opublikowane w serwisie YouTube, obiega sieć. Twórca kanału "Pitbull Channel" postanowił podzielić się z internautami materiałem ukazującym zachowanie 6 wielkich pitbulli względem małej dziewczynki. Na filmiku widać 4-latkę, stojącą w kuchni, otoczoną przez ogromne psy. Widok niejednemu może zmrozić krew w żyłach, czworonogi bowiem są o wiele większe od dziewczynki. Widząc podobny obrazek wielu może zrodzić się w głowie myśl, że dziecko znalazło się w poważnym niebezpieczeństwie i wystarczy chwila, by doszło do tragedii. Nic bardziej mylnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Już po kilku sekundach internauci mogli zobaczyć, że 4-latka rządzi psiakami i to one powinny się jej obawiać, a nie odwrotnie. Dziewczynka zdecydowanie wydawała im komendy, a gdy któryś ze zwierzaków stawiał opór, podnosiła głos i dopinała swego. Psy robiły wszystko, co zarządziła kilkulatka. Wyraźnie widać, że zupełnie nie bała się pitbulli, a już po chwili nagranie ujawniło prawdę, dlaczego czworonogi były tak posłuszne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsze wiadomości obiegły media, wszyscy mieli nadzieję do końca. Niestety, nie żyje

2. Maryla Rodowicz wyszła z sali sądowej zapłakana. Co wydarzyło się w środku?

Po kilku wydanych komendach dziewczynka rozsypała pupilom na podłodze ich ulubione przysmaki, jednak to wcale nie sprawiło, że nagle straciła nad nimi kontrolę. Zwierzaki grzecznie siedziały naprzeciw i wyczekiwały, aż 4-latka pozwoli im wstać i pałaszować chrupki. Nieprawdopodobne zachowanie skradło serce internautów. Filmik obejrzano blisko 11 milionów razy, co niezawodnie świadczy o jego popularności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)
  3. 5-letnia dziewczynka wzięła ślub. Kilka godzin później, mama patrzyła, jak córeczka umiera
  4. Kot budził właściciela głośnym miauczeniem. Mężczyzna wymyślił niewiarygodną zemstę, wszystko się nagrało
  5. Niemal każda osoba popełnia fatalny błąd podczas prania ręczników. Wystarczy jeden trik, by ciągle były miękkie i puszyste
  6. Brat Magdy Gessler pokazał, w jakich warunkach mieszka. Trudno się nadziwić
  7. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News