Psy złapały trop.
East News TOMASZ GOLLA
Jakub Kossakowski - 6 Maja 2020

Psy złapały trop. Spełnia się czarny scenariusz w poszukiwaniach Kacperka

Minął już ponad tydzień od czasu, kiedy Kacperek zaginął. W akcję poszukiwawczą zostało zaangażowanych wielu specjalistów. Ostatnio dołączyły do nich przeszkolone psy. Niestety potwierdzają one najgorszy ze scenariuszy. Psy ruszyły w konkretnym kierunku.

Psy uczestniczące w poszukiwaniach zaginionego chłopca znalazły trop. Kacperek zniknął bez śladu w miniony poniedziałek, jednak dotychczasowe próby odnalezienia dziecka nie przyniosły żadnych rezultatów. Najbardziej prawdopodobny ze scenariuszy zakłada, że chłopiec wpadł do rzeki.

Córka, zdjęcie LewandowskiejPierwsze zdjęcie po porodzie Lewandowskiej. Internauci rozpływają się z zachwytuCzytaj dalej

Wszyscy wstrzymują oddech licząc na to, że Kacperek zostanie w końcu odnaleziony

Sprawie zaginionego dziecka przygląda się cała Polska. Funkcjonariusze uczestniczący w akcji sięgają po kolejne metody mające pomóc w odnalezieniu dziecka. Ostatnio wykorzystano również psy, które znalazły trop prowadzący w stronę rzeki. Wcześniej jej dno sprawdzali nurkowie. Użyto też georadaru i sonaru.

Niedawno informowaliśmy o tym, co o całej sprawie sądzi detektyw Krzysztof Rutkowski, teraz specjalnie przeszkolone psy rzucają więcej światła na to dramatyczne zajście. Kacperek jest poszukiwany już ósmy dzień. Chłopiec zaginął w okolicy ogródków działkowych w Nowogrodźcu. Przebywał tam ze swoim ojcem, który wezwał policję. Mężczyzna był wówczas pod wpływem alkoholu. Został aresztowany przez policję, ponieważ miał odbyć karę za przestępstwa, których się dopuścił. Większość poszlak sugeruje, że Kacperek wpadł do rzeki. Psy złapały trop dziecka potwierdzający ten scenariusz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies i noworodekPo cichu weszła do pokoju dziecka. Zobaczyła, co pies robi z noworodkiem i od razu chwyciła za telefonCzytaj dalej

Niezwykłe psy zostały dołączone do poszukiwań

Psy, których użyto do poszukiwań przyjechały do Polski z Niemiec. Zgodnie z informacjami podanymi przez Radio ZET, zwierzęta przetransportowane z Saksonii, były specjalnie szkolone do poszukiwania ludzi. O ich umiejętnościach wypowiedziała się rzeczniczka bolesławieckiej policji.

- Te psy są trochę inaczej szkolone w poszukiwaniu ludzi niż te, które dotychczas używano w poszukiwaniach. I z ich dzisiejszych reakcji wnioski są takie, że psy potwierdzają koncepcję, że dziecka należy szukać nad rzeką lub w jej nurcie - powiedziała Anna Kublik-Rościszewska, cytowana przez Radio ZET.

Dzisiaj grzeje:

1. Kluczowe znalezisko w bagażniku taty Kacperka. Żona Rutkowskiego przekazała nieoczekiwane wiadomości

2. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wyjawił, co stanie się z partią rządzącą i co powie nam Duda

Do tej pory służby przeszukały ogródki działkowe, okoliczne tereny kolejowe i znaczną część rzeki Kwisa. Wznowiona akcja trwa od rana. Funkcjonariusze przeczesują rzekę oraz jej okolice przy pomocy łodzi i specjalistycznego sprzętu. W poszukiwaniach ponownie wezmę udział policyjni nurkowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polsat przekazał złe wieści. Tajemnicza choroba atakuje najmłodszych
  2. Anna Lewandowska wyjawiła płeć swojego dziecka? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości (FOTO)
  3. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imie, gratulujemy
  4. Ministerstwo poinformowało o poważnej pomyłce. Liczba zakażonych jest oficjalnie inna, niż podawano
  5. Nagła decyzja rządu. Chcą wprowadzić "tymczasowe zwolnienia z pracy"
  6. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News