Cała rodzina spała, gdy pies zaczął rozpaczliwie szczekać. Zeszli na dół i poznali zatrważający powód, natychmiast wybiegli

Cała rodzina spała, gdy pies zaczął rozpaczliwie szczekać. Zeszli na dół i poznali zatrważający powód, natychmiast wybiegli Źródło: facebook.com/jan.bickhart/

Psy nie od dziś nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Jeden z nich odznaczył się czujnością i bohaterską postawą, zaczął reagować jeszcze zanim stała się tragedia. Rodzina była w szoku, wszystkich udało się uratować.

Psy, które posiadała rodzina, były traktowane na równi z innymi osobami. Jeden z nich, adoptowany przed rokiem dokonał czegoś, co trudno sobie nawet wyobrazić. Wszyscy byli wdzięczni niepozornej suczce.

Adoptowana suczka uratowała życie rodzinie, która podarowała jej lepszy los

Czworonóg stał się bohaterem w swoim własnym domu. Gdyby nie 6-letnia Pippa, wszyscy mogli zginąć. Adoptowana przed rokiem suczka dokonała czegoś zaskakującego. Rodzina Bickhartów z pewnością nie doczekałaby Nowego Roku, gdyby nie zachowanie psa.

Mieszkańcy domu tuż po świętach Bożego Narodzenia nie mieli zamiaru rozbierać jeszcze choinek. Zgodnie z tradycją mieli zająć się tym 6 stycznia. O wiele wcześniej jednak znaleźli się w poważnych tarapatach. 29 grudnia dom Bickhartów stanął w płomieniach. Przyczyną pożaru były zwykłe lampki choinkowe. Mimo, że znajdowały się zawieszone na choince na zewnątrz, to podpięte do źródła prądu wewnątrz domu spowodowały mocne zwarcie. Były przeznaczone tylko do użytku wewnątrz, a nie na zewnątrz. Przewody uległy zniszczeniu, co spowodowało wysyp iskier w kontakcie i w konsekwencji pożar. Pippa natychmiast wyczuła, że dzieje się coś złego.

Psy to nieocenieni kompani. Czworonóg wszczął głośny alarm

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy w domu wybuchł pożar i z kontaktu zaczął wydobywać się dym, Pippa zaczęła ujadać jeszcze zanim włączył się czujnik dymu. Pies zrobił niemałe zamieszanie, jej szczek był niepokojący, momentami przeraźliwy tak, jakby chciała przegonić złodzieja - to pierwsze przyszło na myśl obudzonym w środku nocy domownikom. Prawda okazała się być o wiele gorsza. Dzięki psu wszyscy mogli w porę się ewakuować.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Kiedy rodzina znajdowała się już w ogrodzie, z daleka od ognia, głowa rodziny - Jan Bickhart zorientował się, że adoptowanej Pippy oraz drugiego psa, Benny'ego nie ma na zewnątrz. Nie zważając na płomienie i gryzący dym wszedł do środka i wyprowadził zwierzaki, które tyle dla niego znaczyły.

- Każdy potrzebuje psa. Najlepiej adoptowanego ze schroniska - powiedział pan Bickhart po całym zajściu.

Fot. NBC Washington

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Znany polityk ujawnił kłopotliwe fakty dotyczące 500 plus. Nieznana prawda o świadczeniach rodzinnych
  3. Zenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenie
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News