Psy przewróciły deskę do prasowania z żelazkiem. Porażające efekty widać na nagraniu, ciężko oglądać do końca

Psy przewróciły deskę do prasowania z żelazkiem. Porażające efekty widać na nagraniu, ciężko oglądać do końca Źródło: screenshot / los alamos county fire department

Psy pozostawione w domu często mają w zwyczaju rozrabiać. Chęć zabicia nudy niekiedy może przynieść opłakane skutki.

Psy to ciekawskie zwierzęta, które ciągle eksplorują otoczenie. Nierzadko ta cecha przyczynia się do zniszczeń dóbr materialnych w domostwie. Jednak taki obrót spraw ciężko przewidzieć.

Psia samowolka

Psy jako inteligentne stworzenia z czystej ciekawości potrafią zrobić naprawdę wiele. W Nowym Meksyku podczas zabawy dwóch psów pozostawionych samych w domu, zainteresowanie wzbudził najzwyklejszy domowy przedmiot - deska do prasowania. Nic nie wskazywało na to, jakie spustoszenie przyniosą te niewinne harce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warto pamiętać, że nasi czworonożni przyjaciele pozostawieni sami sobie mogą napotkać w domu na szereg niebezpieczeństw. W tym przypadku zagrożenie było naprawdę poważne.

Przerażone psy 

Przy wspólnej zabawie jeden z psów przewrócił deskę do prasowania. Mogłoby wydawać się, że nic wielkiego z tego nie wyniknie. Jednak sytuacja rozwinęła się bardzo dynamicznie. Wszystko za sprawą ogrzewania podłogowego, na wskutek którego deska do prasowania zajęła się ogniem. Nie trzeba było wiele czasu, by ogień się rozprzestrzenił. Zestresowane psy obserwowały rozwój sytuacji. Całe szczęście, że nie wpadły w panikę i spokojnym krokiem wyszły z domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oszukał mapy Google w banalny sposób. Lepiej im bezgranicznie nie ufać

2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

Na miejsce, w samą porę, dotarła straż pożarna. Dzięki dzielnym strażakom udało się okiełznać pożar i nikomu nic się nie stało. Warto pamiętać, że jeśli posiadamy zwierzę, należy być o wiele bardziej czujnym niż zazwyczaj. Jest to odpowiedzialność, której nie można bagatelizować. W związku z tym należy zwracać uwagę na wszelkie rzeczy, które mogą zagrozić naszym pupilom, ponieważ ich ciekawość może przysporzyć nie lada kłopotów. Nie wspominając już o zdrowiu i życiu naszych czworonożnych towarzyszy.

uploadeduploadeduploaded

(screenshoty / los alamos county fire department)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Agnieszka Chylińska nie mogła ukryć łez. Wyznała prawdę o chorobie dziecka
  5. Doda zapomniała majtek na Telekamerach 2020? Zdjęcie mówi samo za siebie

Źródło: RMF 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News