Owczarek zobaczył swoją panią po dłuższej nieobecności. Dostał prawdziwego szału, ciężko uspokoić emocje po obejrzeniu nagrania

Owczarek zobaczył swoją panią po dłuższej nieobecności. Dostał prawdziwego szału, ciężko uspokoić emocje po obejrzeniu nagrania Źródło: interia.tv

Psy znane są ze swojej wierności i wielkiej miłości, jaką są w stanie obdarzyć właścicieli. Jedna z opiekunek psiaka, która musiała zostawić go w domu, kiedy wyjeżdżała w delegację, została przywitana swoją rodzinę na lotnisku. Towarzyszył im ukochany pies kobiety. Zwierzę nie mogło powstrzymać emocji i momentalnie z groźnego owczarka zmieniło się w uradowanego szczeniaka.

Psy są wyjątkowo rodzinnymi i przyjacielskimi zwierzętami. Zwierzaki, które bardzo dobrze czują się przy ludziach, nie mogą sobie często poradzić z długimi rozstaniami ze swoimi właścicielami. Pewna kobieta musiała opuścić psiaka z powodu wyjazdu służbowego. Kiedy w końcu spotkała się z nim po wielu miesiącach na lotnisku, zwierzak wprost oszalał z radości.

Psy bardzo tęsknią za właścicielami. Owczarek niemiecki bardzo cierpiał

Po tym, jak pewna Amerykanka wyjechała do pracy, jej psiak znalazł się pod opieką rodziny. To jednak nie usatysfakcjonowało zwierzęcia, które bardzo cierpiało z powodu utraty ukochanej osoby. Owczarek niemiecki stał się nieprzystępny, agresywny. Widać było, że w jego życiu coś się drastycznie zmieniło i cały jego entuzjazm zniknął.

Kiedy kobieta zaczęła wracać do domu, jej rodzina zdecydowała się na zabranie psiaka na lotnisko w celu powitania swojej pani. Gdy owczarek niemiecki zobaczył ukochaną osobę, na początku nie mógł w to uwierzyć. Po tym, jak poznał kobietę, zaczął zachowywać się zupełnie inaczej niż w trakcie tęsknoty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psiak jeszcze nigdy nie był tak wesoły

Kiedy zwierzę poznało właścicielkę z groźnego i niedostępnego owczarka niemieckiego, zaczął się przemieniać w małego szczeniaka. Zwierzę wchodziło na swoją właścicielkę, cieszyło się i nie mogło spuścić wzroku, chociaż na sekundę od swojej pani.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Rodzina kobiety poruszona widokiem uradowanego psiaka nakręciła wszystko i wrzuciła film do internetu, gdzie wideo okazało się wielkim hitem. Nie da się ukryć, że to nagranie potrafi wycisnąć łzę z każdego serca i pokazać, jak wielka miłość może połączyć zwierzaka z człowiekiem.

 

Emocje wzięły górę. Tylko ją zobaczył na INTERIA.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie   
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News