Bardzo smutna wiadomość, media przemilczały jego śmierć. Na wieczną wartę odszedł wieloletni prezes PSL w strukturach lokalnych

Bardzo smutna wiadomość, media przemilczały jego śmierć. Na wieczną wartę odszedł wieloletni prezes PSL w strukturach lokalnych Źródło: Arcaion Pixabay.com

PSL pożegnało niedawno niezwykle związanego z partią członka, niestety media zupełnie przemilczały jego odejście. Smutna wiadomość nie pojawiła się jednak w największych mediach, informacje na temat jego śmierci znaleźć można jedynie w lokalnych mediach.

PSL oraz praca na rzecz społeczności było jego wielka pasją, której oddawał się przez wiele lat. W pamięci najbliższych zapadł jako osoba, która nie bała się wyzwań i zawsze starała się znaleźć wyjście z pojawiających się na drodze problemów.

Nie żyje wieloletni działacz PSL

Niestety zmarł Eugeniusz Kusior, wieloletni działacz PSL oraz Związku Zawodowego „Ojczyzna”. Skupiał się na tworzeniu powiatowych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego i to właśnie tam wkładał ogrom pracy oraz serce, by zmieniać najbliższe otoczenie. Eugeniusz Kusior zmarł w wieku 82 lat w niedzielę 10 czerwca, jednak próżno szukać na ten temat jakichkolwiek wiadomości, co dziwne nawet samo PSL nie zdecydowało się oddać hołdu zmarłemu chociażby na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Poświęcał się dla innych

Eugeniusz Kusior przez wiele lat pełnił funkcję prezes powiatowych struktur PSL w województwie warmińsko-mazurskim. Jako przewodniczący musiał odznaczać się umiejętnością rozwiązywania konfliktów, która była ceniona przez jego współpracowników. Polityk nigdy nie zdecydował się na wspinaczkę po politycznych szczeblach kariery i skupiał się na lokalnych działaniach, dając by jego najbliższe otoczenie zyskiwało na wsparciu PSL jak najwięcej. Lokalni politycy to osoby, które nie przedostają się do głównych kanałów informacyjnych, lecz to właśnie praca wykonywana przez nich w swoich oddziałach jest najbardziej odczuwalna przez wyborców. Nie podano przyczyny jego śmierci, a informacja na ten temat pojawiła się na portalu Tygodnika Szczytno.

Dzisiaj grzeje: 1. Dzieci nie wrócą do szkół we wrześniu? Ministerstwo właśnie przedstawiło nowy plan, rodzice rwą włosy z głów

2. Smutne informacje o gwieździe TVN. Dziennikarka zmaga się z rzadką chorobą

Jego śmierć nie odbiła się szerokim echem

Główne struktury partii nie zdecydowały się niestety na uhonorowanie chociażby krótką notką wieloletniego działacza PSL. Pogrzeb Eugeniusza Kusiora odbył się godzinie 12:00 w środę, 13 maja w Domu Pogrzebowym „Orkus” w kaplicy na cmentarzu w Szczytnie i rozpoczęły się od modlitwy różańcowej, po czym godzinę później została odprawiona msza w intencji zmarłego. Najbliższej rodzinie oraz znajomym i przyjaciołom składamy głębokie wyrazy współczucia z powodu odejścia bliskiej osoby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek
  2. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka
  3. Wprowadzono podwyższony stopień alarmowy, żywioł jest niszczycielski. Zagrożenie życia w 4 województwach
  4. Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia
  5. Natalia Kukulska się wygadała, przeżyła chwile pełne lęku. Chodzi o jej najmłodsze dziecko
  6. Smutne kulisy rozstania Rafała i Gabriela z ”Królowych życia”. Sprawa trafiła na policję

Źródło: Tygodnik Szczytno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News