Przygarnęlibyście jednego z nich?

Przygarnęlibyście jednego z nich? Źródło: unsplash/Judi Neumeyer

Rozkoszne psiaki każdego są w stanie zachwycić. Urocze pyszczki, maślane oczy i mięciutka sierść to połączenie obok którego trudno jest przejść obojętnie.

Psiaki z powyższego zdjęcia to zdecydowanie najsłodsze czworonożne rodzeństwo. Niesamowite, że są one niemal identyczne i jednocześnie tak samo urocze. Nawet największy fan kotów nie byłby w stanie się im oprzeć. 

Powalające psiaki. Przygarnęlibyście jednego z nich?

Szczeniaki przedstawione wyżej robią w sieci prawdziwą furorę. Przez swój niewielki rozmiar i niezwykle puszystą sierść, gdy biegają wyglądają jak małe kuleczki. Patrząc z kolei na pyszczek, można dostrzec łudzące podobieństwo do niedźwiadków. Pieski są przesłodkie, a oczy każdego z nich zdają się wyrażać coś zupełnie innego. 

Gdy wpatrzymy się im głęboko w te malutkie oczęta, możemy dostrzec ich cechy charakteru. Jeden psiak wydaje się prawdziwym rozrabiaką, inny leniuszkiem, a jeszcze inny miłośnikiem przytulanek. Choć wizualnie różnic widocznych jest niewiele, już po chwili można śmiało stwierdzić, że charaktery mają zupełnie różne. Trzeba przyznać, że tak rozkoszny widok nie zdarza się często, i co więcej, psiaki są najwyraźniej urodzonymi modelami, bowiem grzecznie zasiadły przed obiektywem i zapozowały do zdjęcia. Przygarnęlibyście takiego zwierzaczka?

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News