Psi fryzjer znęcał się nad zwierzętami. Wszystko nagrano ukrytą kamerą

Psi fryzjer znęcał się nad zwierzętami. Wszystko nagrano ukrytą kamerą Źródło: youtube.com/ Camil

Psi fryzjer z Częstochowy okazał się sadystą. Zygmunt S., który przez lata cieszył się opinią jednego z najlepszych kynologów w Polsce, a także przez lata zasiadał w konkursach piękności psów Groomania został nagrany przez ukrytą kamerę, która pokazała jego prawdziwe oblicze. Mężczyzna za swoje pastwienie się nad psami może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Psi fryzjer z Częstochowy budził wielkie zaufanie klientów i przez lata był ceniony jako jeden z największych, krajowych specjalistów do spraw opieki nad zwierzakami. Jak się okazało, te wszystkie opinie były wielce nietrafione, a horror zwierząt mógł trwać nawet latami. Media doszły do nagrań, które pokazują nieznane oblicze fryzjera, któremu naprawdę daleko od miana przyjaciela zwierzaków.

Psi fryzjer Zygmunt S. został przyłapany na czymś strasznym. Przerażające nagrania

Mimo że S. cieszył się bezgranicznym zaufaniem środowiska kynologicznego, to posiadacze psów oddający swoich pupili do jego gabinetu zaczęli zauważać, że zwierzęta zachowują się dziwnie do tego stopnia, że zaczęli kierować swoje podejrzenia względem tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami gabinetu.

Okazało się, że Zygmunt S. wcale nie jest przyjacielem psów. Nagrania ujawniły, że fryzjer ciska zwierzętami po całym gabinecie, stosuje wobec nich przemoc fizyczną i wręcz siłą przymusza do strzyżenia. Wideo trafiło do prokuratury, a przez S. droga przez prawdziwe problemy z prawem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

S. był podejrzewany przez klientów. Tym razem jednak nie uniknie sprawiedliwości

Klienci fryzjera nie mają złudzeń, że zamkniętymi drzwiami gabinetu fryzjerskiego działo się coś bardzo złego.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciał nakarmić biedne dzieci i wziął je na obiad. Dostał rachunek i nie mógł uwierzyć w to, co widzi
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

- Mój pies był za każdym razem niesamowicie przestraszony. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego nie mogę z nim być, tylko muszę wrócić za godzinę. Od czasu, gdy pies wrócił stamtąd z przecięta poduszką w łapce, bo rzekomo był niegrzeczny, już tam nie chodzę - opowiada jeden z klientów fryzjera.

Nagranie trafiło na policję, a Zygmuntowi S. zostaną postawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Za swój występek psi fryzjer może liczyć na karę do 5 lat więzienia.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News