W kontrowersyjny sposób Amerykanin postanowił ukarać niesforną córkę. Mężczyzna przywiązał bowiem włosy dziewczynki do wózka sklepowego, którym jeździł po Walmarcie. Jedna z klientek sklepu, Erika Burch, zrobiła zdjęcie dokumentujące zdarzenie. Do zdarzenia doszło w Cleveland w stanie Teksas.

Na zrobionym przez Burch zdjęciu widać jak kilkuletnia dziewczynka jest przywiązana włosami do uchwytu wózka sklepowego. Mała najwyraźniej coś przeskrobała, gdyż w krzykach, które wydawała z bólu, przepraszała za swoje zachowanie.

 – Proszę przestań, ranisz mnie! Proszę przestań! Obiecuję, że więcej tego nie zrobię! Proszę przestań, puść mnie! – miała krzyczeć dziewczynka.

Ojciec dziewczynki był jednak niewzruszony. Nie okazał skruchy także wobec próśb autorki zdjęcia. Miał tylko zagrozić Burch, by ta „nie wtrącała się w cudze sprawy”. Kobieta zwróciła się więc do lokalnej policji.

Jej interwencja u funkcjonariuszy także nie dała efektu. Mundurowi po zapoznaniu się ze zdjęciem powiedzieli bowiem kobiecie, że „ojciec ma prawo do dyscyplinowania własnego potomstwa”. Według nich, dziecku nie działa się żadna krzywda, która jest niezbędna do stwierdzenia, że ojciec się nad nią znęcał.

Burch umieściła więc zdjęcie z zajścia w Walmarcie w internecie. Dopiero masowe oburzenie internautów i żądania ukarania ojca wywołały reakcję policji z Cleveland. Funkcjonariusze zajmą się więc teraz sprawą na poważnie.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:


źródło: wp.pl
pt

...

Zobacz również