Przyszłość Igi Lis jest zagrożona. Kinga Rusin umiera ze strachu

Przyszłość Igi Lis jest zagrożona. Kinga Rusin umiera ze strachu Źródło: screen youtube.com/Kocham Polskę

Młoda Iga Lis niedawno zakończyła swoje egzaminy maturalne. Dziewczyna miała przed sobą pewną karierę w Polsce, mimo to zdecydowała się na studia w Wielkiej Brytanii. Jej plany może jednak pokrzyżować miłość. Kinga Rusin już teraz bardzo martwi się o przyszłość córki.

Iga Lis jest córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Jest bardzo dobrze zapowiadającą się modelką. Na ten moment w Polsce czekała ją pewna kariera. Swoją przyszłość postanowiła jednak związać z wyjazdem poza ojczyznę. Iga zdecydowała się na studia w Londynie. Niestety jej matka martwi się, że przez swojego aktualnego chłopaka może zaprzepaścić swoją wielką szansę.

Kinga Rusin ze strachem myśli o przyszłości córki

Już jakiś czas temu media obiegła informacja, że Iga Lis spotyka się już dłuższy czas ze znanym polskim raperem. Rzekomym ukochanym dziewczyny jest Taco Hemingway. Wieść ta nie bardzo spodobała się jej matce. Według niej może przez to zniszczyć swoje życie. Raperzy znani są z bardzo lekkiego i imprezowego trybu życia. Dodatkowo cały czas dają koncerty w całej Polsce. Wiąże się to z ich praktycznie nieustającą nieobecnością w domu. Mało która matka ucieszyłaby się z informacji, że jej córka związała się z takim człowiekiem. Kinga Rusin dodatkowo obawia się, że z powodu miłości córka zrezygnuje z zagranicznych studiów. Taka rozłąka dla młodych osób, które wciąż są zauroczone swoją drugą połówką i chcą z nią przebywać praktycznie non stop, może być niewyobrażalna. Dodatkowo młody wiek charakteryzuje się częstymi pochopnymi wyborami. Osoby w wieku Igi często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji podejmowanych decyzji. Potem niestety tego żałują. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak w Warszawie! Obcokrajowiec użył rozpędzonego samochodu
  2. Tomasz Komenda nie wytrzymał! Gorąca konferencja prasowa
  3. Justyna Żyła i Playboy obrażeni przez Annę Muchę. Magazyn mocno odpowiada
Następny artykuł