Przystań Ocalenie pilnie prosi o wsparcie. Przez epidemię i burze brakuje środków, by pomagać potrzebującym zwierzętom

Przystań Ocalenie pilnie prosi o wsparcie. Przez epidemię i burze brakuje środków, by pomagać potrzebującym zwierzętom Źródło: Facebook.com przystań Ocalenie Kpdz

Przystań Ocalenie znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, z powodu ostatnich gwałtownym ulew oraz pandemii, przytulisko zostało niemal bez środków do funkcjonowania. Na pomoc czekają liczni podopieczni Przystani, przedstawiciele błagają o wsparcie.

Przystań Ocalenie nie jest w stanie dłużej poradzić sobie sama, ośrodek znalazł się w krytycznej sytuacji przez pandemie oraz atak żywiołu. Przedstawiciele przytuliska błagają o wsparcie, brakuje im środków na pomoc potrzebującym zwierzętom i opiekę nad podopiecznymi.

Przystań Ocalenie obchodzi w tym roku 19. urodziny

Przytulisko już od wielu lat pomaga schorowanym, potrzebującym i ocalonym od śmierci zwierzętom. Już za kilka dni ośrodek powinien z radością świętować 19-lecie działalności, jednak w związku z ostatnimi wydarzeniami, przedstawicielom przytuliska brakuje optymizmu. 

- Za kilka dni powinniśmy świętować. Zbliża się 19-lecie naszego przytuliska. Działalność prowadzimy dłużej, ale 19 lat temu kupiliśmy gospodarstwo w Ćwiklicach dla naszych podopiecznych. Ta ziemia przez te wszystkie lata stała się domem wielu gatunków różnych zwierząt. Te 19 lat temu, nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak wiele kopytek, łapek i pazurków będzie po niej chodzić. Nie mieliśmy pojęcia, że zaczynamy nowe życie, piękne, pełne miłości, dobra, ale też obfitujące w wiele wyzwań, wymagające niesamowitego wysiłku, pokory i cierpliwości - napisali przedstawiciele Przystani.

Przystań Ocalenie błaga o pomoc, brakuje im środków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przystań w ciągu niemal 20 lat swojej działalności stała się domem dla wielu potrzebujących zwierząt. Pod opieką ośrodka znajdują się przeróżne zwierzęta, m.in. psy, konie, krowy czy kozy. Wiele z nich trafiło do Przystani z problemami zdrowotnymi, tylko w tym miejscu mogą spokojnie cieszyć się życiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy

2. Niemowlę zaczęło raczkować. Kiedy rodzice zobaczyli reakcję labradora, wszystko nagrali

W tym roku Przystań Ocalenie zmaga się z dodatkowymi problemami, które sprawiły, że przytulisko znalazło się w krytycznym momencie. Stan kryzysu wywołany przez pandemię koronawirusa tylko pogorszył sytuację, a na domiar złego, niedawno z powodu ulewnych deszczy teren Przystani został zalany.

- Te 19. urodziny są dla nas trudnym momentem. Od początku roku zmagamy się ze sporymi problemami finansowymi, pandemia tylko pogłębiła ten stan… Teraz dodatkowo pogoda nam nie sprzyjała i po raz kolejny zostaliśmy zalani. Jest ciężko… Nie wiemy, czy dotrwamy do kolejnych urodzin. Prosimy Was o urodzinowe wpłaty i dobre myśli. Potrzebujemy Was bardziej niż kiedykolwiek - zaapelowali przedstawiciele przytuliska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najstarszy golden retriever na świecie niedawno skończył 20 lat.Czego mu życzycie?
  2. Żałoba w rodzinie kultowego zawodnika MMA. Media potwierdzają, jego ojciec zmarł na koronawirusa
  3. Lidl zamyka sklepy, wielu klientów czeka niemiła niespodzianka. Mamy pełną listę
  4. Michał Szpak jako Conchita Wurst. W sieci pojawiło się powalające nagranie, fani nie wierzą własnym oczom
  5. Gdy ktoś zastukał do jej drzwi, postanowiła mu nie otwierać. Zobaczyła nagranie z kamery i zrozumiała, jak wielki błąd popełniła
  6. Turysta nagrał dziewczynkę, która nie żyła od 300 lat. Kamera uchwyciła scenę mrożącą krew w żyłach, nieprawdopodobne

Źródło: Onet

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News