Mężczyzna przywiózł do szpitala 12-latkę w ciąży.Parze towarzyszyła kobieta, która podawała się za matkę nastolatki. Tłumaczenia mężczyzny były zupełnie absurdalne i nikt w nie nie uwierzył.

Lekarze ze szpitala Xuzhou w Jiangsu we wschodnich Chinach byli zszokowani, kiedy dojrzały mężczyzna przyprowadził ciężarną 12-latkę. Choć 40-latek twierdził, że dziewczynka jest jego żoną i ma 20 lat, wygląd dziewczynki wskazywał, że w rzeczywistości jest dużo młodsza.

40-latek zatrzymany przez policję

W wielu regionach świata każdego roku miliony dziewcząt są zmuszane do zamążpójścia jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności. Tracą przez to dzieciństwo, które powinno być dla nich możliwością do zabawy i osobistego rozwoju. Ich ciała i psychika nie są przystosowane do małżeństwa i macierzyństwa.

Tej 12-latce również nie było dane zasmakować dziecinnej beztroski. Kiedy przyprowadzono ją do szpitala, wzbudziła podejrzenia całego personelu medycznego, który poinformował o tym fakcie policje. 40-latek został zatrzymany i toczy się przeciwko niemu postępowanie. Tożsamość dziewczynki nie została podana do wiadomości publicznej.

Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!


Po czym poznać, że jesteś wyjątkowo inteligentny? Oto 10 cech!

...

Zobacz również

Zobacz również