O tym, że internet nie zapomina nigdy, przekonał się właśnie Jarosław Kaczyński. Użytkownicy sieci wypomnieli mu, że jeszcze nie tak dawno chwalił organizację wspieraną przez Georga Sorosa.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości chce wzmocnić kontrolę nad organizacjami pozarządowymi za pomocą Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Działania te spowodowane mają być między innymi instrukcjami wydawanymi protestującym przeciwko władzy przez Fundację Otwartego Dialogu sponsorowaną między innymi przez Georga Sorosa.

Jak się okazuje jeszcze cztery lata temu sam prezes Prawa i Sprawiedliwości chwalił inną organizację finansowaną przez kontrowersyjnego filantropa. Chodzi o Fundację Batorego, która według Kaczyńskiego służy aktywizacji obywateli oraz działaniom profrekwencyjnym.

Nagranie z wydarzenia szybko odszukali internauci przeciwni Prawu i Sprawiedliwości. Dziwią się jak w tak krótkim czasie prezes Prawa i Sprawiedliwości mógł tak bardzo zmienić poglądy.

Można się bardzo różnić, ale zachowywać pewne standardy – mówił jeszcze w 2013 roku Jarosław Kaczyński o Fundacji Batorego.

https://www.youtube.com/watch?v=k9CuVvpGOfI


źródło: natemat.pl

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

...

Zobacz również