Przypomniał o jednym fakcie z przeszłości Ogórek. Zniszczyli mu życie

Przypomniał o jednym fakcie z przeszłości Ogórek. Zniszczyli mu życie Źródło:

Magdalena Ogórek z pewnością nie jest dumna ze swojej przeszłości. Okazuje się, że przypominanie o kłopotliwych faktach z jej życia może skończyć się bardzo niekorzystnie. Przekonał się o tym Rafał Dudkiewicz, dziennikarz Polskiego Radia 24, który przez swoje wpisy jest teraz w poważnych tarapatach.

Kandydowanie w wyborach prezydenckich z listy SLD jest wypominane Ogórek na każdym kroku. Jak widać, dla gwiazdy TVP jest to wyjątkowo kłopotliwe. Potwierdziły to ostatnio konsekwencje, jakie musiał ponieść Rafał Dudkiewicz po swoim wpisie na temat przeszłości Ogórek.

Rafał Dudkiewicz zawieszony za przypominanie przeszłości Magdaleny Ogórek

Dziennikarz Polskiego Radia 24, Rafał Dudkiewicz, prowadził audycje „Kulisy spraw” i „W gruncie rzeczy”. Wspomnienie o SLD-owskiej przeszłości Ogórek kosztowało go zawieszeniem w obowiązkach dziennikarskich. - Dyrektor Polskiego Radia 24, Pan Paweł Piszczek, zakomunikował mi, że na okres przynajmniej miesiąca, zawiesza ze mną współpracę jako dziennikarzem PR24. Powodem zawieszenia współpracy ma być fakt, moich wpisów na TT, dotyczących SLD-owskiej przeszłości dr Magdaleny Ogórek - poinformował na swoim Twitterze Rafał Dudkiewicz. – Moje wpisy na Twitterze mają charakter czysto subiektywny i prywatny. Jako każdy obywatel mam prawo do komentowania życia publicznego, zwłaszcza osób życia publicznego. Dr Magdalena Ogórek jest osobą życia publicznego – także jej przeszłość czy przeszłość jej męża – tłumaczył dziennikarz. Na reakcję innych dziennikarzy nie trzeba było długo czekać. Natychmiast wyrazili swoje niezadowolenie. Wojciech Mucha z „Gazety Polskiej” zawiesił swój udział w audycjach stacji. Decyzję dyrektora Polskiego Radia 24 skrytykowali również m.in. Konrad Piasecki z Radia ZET i Janusz Schwertner z Onetu.

Zobacz także:

  1. Oficjalne: Popek wkracza do polityki! Jest dokładna data startu w wyborach
  2. Aktor „Klanu” zakochał się w… internautce. Gorący romans!
  3. I wszystko jasne. Oto kim NAPRAWDĘ jest sędzia, który chce zabić Alfiego
Źródło: wprost.pl       Następny artykuł