Przyjęli do domu 12-letniego uchodźcę. Okazało się, że to 21-letni pedofil i dżihadysta (FOTO)

Przyjęli do domu 12-letniego uchodźcę. Okazało się, że to 21-letni pedofil i dżihadysta (FOTO)

Brytyjska rodzina postanowiła okazać miłosierdzie i przyjąć pod swój dach uchodźcę, który miał stracić rodziców. Chłopak rzekomo miał 12 lat i pochodził z Afganistanu. Szybko jednak okazało się, że prawda jest okrutna. 

Afgański uchodźca dzielił pokój z dziećmi w wieku 12 i 14 lat. Szybko okazało się, że Jamal nie wygląda i nie zachowuje się jak 12-latek. Zaczął zachowywać się podejrzanie w stosunku do dzieci w domu. Mało tego, na ściance wspinaczkowej pokazał umięśniony tors, a na strzelnicy wyszło na jaw, iż świetnie radzi sobie z bronią. Brytyjscy rodzice postanowili sprawdzić jego telefon.

Ich oczom ukazała się przerażająca prawda. Okazało się, że pod dach nie przyjęli żadnego 12-latka, tylko 21-letniego pedofila, który miał mnóstwo materiałów związanych z talibami i dżihadem. Naturalnie na telefonie znaleziono również pełno rozmaitych treści pedofilskich.

Policja natychmiast schwytała 21-letniego Afgańczyka. Ten groził, że zabije całą rodzinę Brytyjczyków, aczkolwiek na szczęście raczej nie będzie miał okazji. Jamal został bowiem odesłany z powrotem do Afganistanu.

jamal

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Następny artykuł