Na tym świecie już nikt nie jest bezpieczny. Wczorajszej nocy doszło do obrzydliwego gwałtu na niewinnym starszym mężczyźnie na zachodniej granicy naszego kraju. Sprawcą bestialskiego ataku był imigrant.

W Kostrzynie nad Odrą policja otrzymała zgłoszenie o brutalnym gwałcie, dokonanym na jednym z tamtejszych blokowisk. Okazało się, że ofiarą przestępczego czynu jest 70-letni bezdomny, który został zaatakowany późny wieczorem w jednej ze śmietnikowych altan. Sprawcą okazał się 39-letni imigrant, przybysz z Mołdawii. By chronić dobro poszkodowanego mężczyzny, policjanci nie ujawniają jego tożsamości. O sprawie donosi gazetalubuska.pl. Przybysza z południowego wschodu zatrzymano i poddano czynnościom procesowym w gorzowskiej komendzie policji. Śledztwo prowadzi prokuratura w Słubicach.

Pociąg do brudu

Nie wiadomo, jak gwałciciel dostał się do Polski i w jakim celu tutaj przybył. Wiadomo jednak, czego dokonał, a ze ten czyn grozi od 2 do 12 lat więzienia. Internauci spekulują, co popchnęło Mołdawianina do tak odrażającego posunięcia. Wśród odpowiedzi jedna króluje: „Najlepszy był zapach”.

źródło: wp.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich

...

Zobacz również