Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć Źródło: Pikio.pl

"Przyjaciółki" już nigdy nie będą takie same. To, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku sprawi, że widzowie przeżyją prawdziwe chwile grozy. Okropna śmierć zabierze jedną z najważniejszych bohaterek serialu. Okoliczności zdarzenia są wstrząsające.

"Przyjaciółki" doczekały się aż 13 sezonów dzięki nieprzemijającej sympatii widzów. Losy czterech kobiet o zupełnie różnych problemach potrafiły zaciekawić bardzo wiele różnych kobiet, które identyfikują się z poszczególnymi bohaterkami. Jedna z nich już więcej nie pojawi się na ekranach, bowiem scenarzyści naszykowali dla niej okrutny koniec. Umrze w okropny sposób.

Śmierć bohaterki serialu "Przyjaciółki". Wszystko drastycznie się zmieni

Od jakiegoś czasu życie Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji było utrudniane przez Wikę. Kobieta cierpi na zaburzenia psychiczne, które robią z nią osobę niebezpieczną. Wielokrotnie mówiła, że w końcu popełni samobójstwo, a mimo to krok, na jaki się zdecydowała, zaskoczył wszystkich. Ostatni odcinek serialu "Przyjaciółki" sprawi, że widzowie nie będą mogli oderwać oczu od telewizorów.

Chora psychicznie kobieta postanowiła porwać swoją córeczkę Klarę i uciec z nią do Niemiec. Sytuacja bardzo zaniepokoiła wszystkie przyjaciółki, jednak prawdziwy dramat rozpoczął się, gdy do Polski napłynęły najgorsze z możliwych wiadomości.

Podczas szybkiej jazdy po niemieckiej autostradzie Wika umyślnie spowoduje wypadek samochodowy. Główne bohaterki będą przerażone losem małej dziewczynki, która była wtedy pasażerką szalonej matki. Gdy dowiedzą się, że jedna z Polek jest w ciężkim stanie, będą drżały o życie Klary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramat w serialu zakończy 13. sezon "Przyjaciółek". Fani będą zdruzgotani

Strach i rozpacz będą aż kipieć w ostatnim odcinku serii. Każda z kobiet będzie ogromnie przeżywać wydarzenia rozgrywające się w Niemczech, a Patrycja pomyli przez to tabletki uspokajające z nasennymi. Niepewność o los małej Klary nie odpuści aż do napisów końcowych.

To bardzo mocny akcent na zakończenie 13. sezonu serialu "Przyjaciółki". Takie rozwiązanie sprawia, że widzowie nie będą mieli pewności, czy mogą liczyć na kontynuację serii. Na pewno nie zabraknie im emocji, za którymi będą tęsknić bardzo długo. 

Poruszający odcinek będzie można zobaczyć już w czwartek 23 maja o godzinie 21:10 na antenie Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. TRAGEDIA podczas Eurowizji. NIE ŻYJE mężczyzna, przewróciła się na niego instalacja
  2. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News