Gwiazda Przyjaciółek potwornie upokorzona. Graficy stwierdzili, że jej uroda wymaga poprawek

Gwiazda Przyjaciółek potwornie upokorzona. Graficy stwierdzili, że jej uroda wymaga poprawek

"Przyjaciółki" należą do jednych z najgorętszych seriali ostatnich lat. Nic dziwnego, że aktorki wcielające się w główne role są rozchwytywane w mediach i każdy większy tytuł chce uszczknąć choć trochę z ich popularności. Niestety czasami zdarza się tak, że niektóre tytuł zdecydowanie przekraczają granice dobrego smaku.

"Przyjaciółki" z sezonu na sezon wzbudzają coraz większe emocje w telewidzach. Produkcja cieszy się sukcesywnym przyrostem sympatyków, którzy bacznie śledzą poczynania aktorek wiodących prym na antenie Polsatu. Jedną z nich spotkało właśnie coś bardzo dziwnego. Po opublikowaniu całej sytuacji w mediach społecznościowych jej sympatycy zaczęli zastanawiać się, jak można stosować takie praktyki w XXI wieku.

"Przyjaciółki": gwiazda skandalicznie "upiększona" na okładce

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer jest bardzo dobrze znana miłośnikom polskich seriali. Widzowie mogli obserwować ją w takich szlagierowych produkcjach jak "Klan", "Na Wspólnej" czy "M jak Miłość". Ostatnimi czasy udało jej się zaistnieć ponownie w świadomości widowni za sprawą "Przyjaciółek", w których wciela się w postać Doroty Grabowskiej. Aktorka znana jest z bardzo pogodnego podejścia do świata i dużego dystansu do siebie. Dlatego też postanowiła podzielić się na swoim Instagramie okładką jednej z gazet, na której postanowiono bardzo kreatywnie wprowadzić wiele zmian w jej naturalnym wyglądzie. - Hmmm... Jakby ktoś pytał, to chwalę się okładką. Dobrze, że podpisali, bo mogłabym nie zauważyć, że jest "fejm". Ja wiem, że jestem ambasadorką produktów na wzmocnienie włosów, ale ciut graficy się zagalopowali, nie sądzicie? - sarkastycznie skomentowała swój wizerunek na okładce. Fani po zobaczeniu postu, zaczęli się zastanawiać, jak to jest możliwe, że ktoś zdecydował się na tak daleko idącą ingerencję. Nie brak głosów oburzenia z powodu upokorzenia gwiazdy, jak nazywają cały incydent fani. - Włosy dodali, te urocze pieprzyki odebrali. No, grafik na pewno pot z czoła ocierał. Swoją drogą to "odwaga" popełnić taką okładkę z Tobą w roli głównej, kiedy wszyscy wiedzą, jak cenisz sobie naturalność... - napisała jedna z internautek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - W pierwszej chwili, gdy spojrzałam na to zdjęcie pomyślałam, że to zdjęcie na okładkę wykonano kilkanaście lat temu... Przesadzili zdecydowanie - dodała kolejna osoba. - A ja myślałam, że dają do akceptacji przed wyrzuceniem do druku... Jest moc, chciałabym mieć takie umiejętności obróbki zdjęć - ironicznie skomentowała użytkowniczka Instagrama. Gwiazda raz jeszcze zabrała głos w sprawie i zapewniła wszystkich, że od tej pory będzie bardzo poważnie walczyć o to, by takie sytuacje nie miały już miejsca. - Dziś dostałam zdjęcia z sesji do autoryzacji, na żadnym ani jednego pieprzyka i wiecie co, kazałam wszystkie przywrócić - napisała pod kolejnym zdjęciem na swoim profilu. przyjaciółki instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official przyjaciółki instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official
ZOBACZ TAKŻE
  1. Ile zarabia Mikołaj Roznerski? Gwiazdor ma się czym pochwalić 
  2. Rachunki wzrosną o 70%! Polacy dostaną potężnie po kieszeni 
  3. Papież Franciszek już zdecydował. Wierni są zdruzgotani, chcą, by zmienił decyzję 
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu